tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jay Leno jeździ Roninem 47
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jay Leno jeździ Roninem 47

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.05.20, 09:09 Drukuj

Ronin to niewielka, wręcz niszowa firma z USA, która buduje motocykle w bardzo patriotyczny sposób. Otóż bazą do powstanie tego wyjątkowego motocykla był Buell (świętej pamięci Buell) 1125.

NAS Analytics TAG

Ale przyglądając się temu wynalazkowi trudno na pierwszy rzut oka stwierdzić jakiekolwiek koneksje. Idea Buella, zwłaszcza modeli XB, jest tutaj zachowana, czyli mamy bardzo krótką i zwartą konstrukcję z mocarnym silnikiem Rotaxa, a Jay Leno zaprosił do swojego garażu konstruktora, który opowiada o swoim dziele, a pan Leno ma okazję się nim przejechać. Oddajemy mu głos:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę