tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niesamowity, wyścigowy Ronin 47
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niesamowity, wyścigowy Ronin 47

Autor: Beavis 2015.10.09, 10:45 Drukuj

Przygotowany do ścigania Ronin 47 wykręcił drugi czas w wyścigu Pikes Peak.

O Roninie 47 pisaliśmy wcześniej. W skrócie: ekipa uzdolnionych ludzi z firmy produkującej broń, Mogpul, postanowiła zająć się motocyklami. Tak powstał Ronin Motor Works, z modelem Ronin 47 na czele. Nie spodziewaliśmy się jednak, że Ronina można przystosować do sportu motocyklowe - zwłaszcza do bardzo wymagającego wyścigu Pikes Peak. Okazuje się, że Ronin nie tylko dojechał do mety, ale także dojechał z dobrym, drugim czasem. Za sterami usiadł Travis Newbold.

NAS Analytics TAG

Wyposażony w silnik z Buella 1190 RX wyścigowy Ronin osiąga 185 KM, przy masie z paliwem nie przekraczającej 170 kg! Jak jeździ Ronin możecie zobaczyć poniżej:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę