tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niesamowity, wyścigowy Ronin 47

Niesamowity, wyścigowy Ronin 47

Autor: Beavis 2015.10.09, 10:45 Drukuj

Przygotowany do ścigania Ronin 47 wykręcił drugi czas w wyścigu Pikes Peak.

O Roninie 47 pisaliśmy wcześniej. W skrócie: ekipa uzdolnionych ludzi z firmy produkującej broń, Mogpul, postanowiła zająć się motocyklami. Tak powstał Ronin Motor Works, z modelem Ronin 47 na czele. Nie spodziewaliśmy się jednak, że Ronina można przystosować do sportu motocyklowe - zwłaszcza do bardzo wymagającego wyścigu Pikes Peak. Okazuje się, że Ronin nie tylko dojechał do mety, ale także dojechał z dobrym, drugim czasem. Za sterami usiadł Travis Newbold.

Wyposażony w silnik z Buella 1190 RX wyścigowy Ronin osiąga 185 KM, przy masie z paliwem nie przekraczającej 170 kg! Jak jeździ Ronin możecie zobaczyć poniżej:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę