tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 James May przekracza prędkość tuż za bramami salonu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

James May przekracza prędkość tuż za bramami salonu

Autor: Lovtza 2016.09.07, 09:30 5 Drukuj

Była gwiazda ultra popularnego programu Top Gear James May znany jest ze swojej sympatii do motocykli. Na początku sierpnia Brytyjczyk odebrał z londyńskiego salonu nową Hondę CBR600RR i kilkaset metrów po wyjeździe z niego został przyłapany na przekroczeniu prędkości.

Na profilu społecznościowym May wrzucił wycinek mapy Londynu z zaznaczoną trasą swojej mało udanej przejażdżki wraz z opisem: "Najnowsze wiadomości w sprawie zarzutu przekroczenia prędkości. Trochę mi wstyd, naprawdę. To był porządny policjant, nie będę robił problemów".

NAS Analytics TAG
 

W wypowiedzi dla brytyjskiej prasy James May przekonywał, że zna odcinek drogi na którym został złapany i że wcześniej było tam ograniczenie prędkości do 40 mil/h. Teraz zostało ono obniżone do 30 mil/h. Brytyjczyk nie chciał przyznać jak szybko jechał. Deklaracja o bezproblemowym przyjęciu kary może świadczyć jednak o tym, że przekroczenie było spore, a May wylądować może nawet na kursie uświadamiającym konsekwencje przekraczania ograniczeń prędkości.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę