tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Top Gear moe znikn na zawsze. Szokujce informacje po wypadku Freddiego Flintoffa. Co si stanie z programem?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Top Gear moe znikn na zawsze. Szokujce informacje po wypadku Freddiego Flintoffa. Co si stanie z programem?

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.09.19, 09:13 Drukuj

Kultowy program motoryzacyjny Top Gear znów ma kłopoty i tym razem może zniknąć na zawsze. Jak informują brytyjskie media, BBC miało po cichu rozwiązać umowy z ekipą odpowiedzialną za produkcję serialu. To pokłosie wypadku, w którym mocno ucierpiał jeden z prezenterów - Freddie Flintoff.

Wszystko zaczęło się w grudniu, kiedy to Freddie Flintoff miał wypadek i został zabrany do szpitala. Prowadzący Top Gear jechał trzykołowym samochodem Morgan Super 3, który jest pozbawiony dachu, poduszek powietrznych i innych zabezpieczeń. Sam Flintoff jechał bez kasku, więc można się tylko domyślać, co się stało z jego głową i twarzą, kiedy pojazd dachował i sunął po asfalcie do góry nogami. Dopiero po 45 minutach przyleciał helikopter, który zabrał go do szpitala.

NAS Analytics TAG

Flintoff pojawił się publicznie na początku września i jak podaje Daily Mail, na twarzy miał ślady po operacjach. Jednocześnie nie pojawiły się żadne informacje, że Flintoff lub powiązane z nim firmy wytoczyły proces BBC. W rozumieniu brytyjskich mediów ma to oznaczać, że BBC wypłaciło mu po cichu niemałe odszkodowanie. Po wypadku zostało przeprowadzone wewnętrzne śledztwo BBC Studios, ale jego wyniki nigdy nie ujrzały światła dziennego i zapewne tak już pozostanie.

W międzyczasie Chris Payne, który jest jednym z producentów serialu, miał odejść z pracy przy Top Gear. Współprowadzący program twierdzą z kolei, że nie wyobrażają sobie powrotu do produkcji po tak koszmarnym wypadku. Według Daily Mail ekipa produkcyjna została rozwiązana i nie dokończy 34. sezonu Top Gear, a już nakręcone odcinki nigdy nie zostaną wyemitowane.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr