Jak mieszkają zawodnicy MotoGP podczas rundy wyścigowej

Autor: M.B. 2017.07.13, 12:54 1 Drukuj

Dla zawodników MotoGP wyjazdy to życie codzienne. W sezonie więcej czasu spędzają na torze niż we własnych domach, dlatego też ważne, by mogli czuć się po pracy jak w domu. Jak wygląda ich tymczasowe mieszkanie?

Team Suzuki ECSTAR ściga się w królewskiej klasie motocyklowej MotoGP. Nie tylko motocykle muszą być przygotowane na najwyższym poziomie. Wypoczęty, zrelaksowany zawodnik, to bardziej efektywny pracownik! Bardziej skoncentrowany, zmotywowany i głodny sukcesu. Zobaczcie jak wygląda tymczasowy dom zawodników na czas rundy wyścigowej. Przyznam się wam, że mógłbym w takim zamieszkać na stałe…

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę