tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj konkurs KTMa i zobacz wycig MotoGP na wasne oczy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj konkurs KTMa i zobacz wycig MotoGP na wasne oczy!

Autor: M.B. 2017.07.11, 15:55 Drukuj

Chcesz obejrzeć na żywo wyścigi MotoGP z torowych trybun? Mamy dla Was dwa pakiety kibica KTMa na austriacką rundę wyścigów, która odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w Spielberg.

Ścigacz.pl wraz z KTM Sportmotorcycle GmbH ma dla Was niesamowite nagrody. Oprócz wejściówki na trybuny na cały weekend i wjazd dla waszego motocykla na vipowski parking, dostaniecie również pakiet kibica pomarańczowych, czyli czapkę, koszulkę, smycz oraz zatyczki do uszu - wszystko oczywiście oznaczone logiem KTM!

NAS Analytics TAG

Aby wygrać jeden z dwóch dostępnych pakietów musicie na adres mailowy: redakcja(at)scigacz.pl napisać w kilku zdaniach co dają Wam wyścigi MotoGP, co czujecie kibicując swoim ulubionym zawodnikom czy teamom, dlaczego kochacie MotoGP?!? Nasze Jury wybierze dwie najciekawsze, najbardziej przekonujące, łapiące za serce odpowiedzi.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 17.07 do godziny 23:59. Dwóch lub dwoje szczęśliwców ogłosimy we wtorek na naszym serwisie oraz na profilu na fb.

Powodzenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr