tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj konkurs KTMa i zobacz wyścig MotoGP na własne oczy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj konkurs KTMa i zobacz wyścig MotoGP na własne oczy!

Autor: M.B. 2017.07.11, 15:55 Drukuj

Chcesz obejrzeć na żywo wyścigi MotoGP z torowych trybun? Mamy dla Was dwa pakiety kibica KTMa na austriacką rundę wyścigów, która odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w Spielberg.

Ścigacz.pl wraz z KTM Sportmotorcycle GmbH ma dla Was niesamowite nagrody. Oprócz wejściówki na trybuny na cały weekend i wjazd dla waszego motocykla na vipowski parking, dostaniecie również pakiet kibica pomarańczowych, czyli czapkę, koszulkę, smycz oraz zatyczki do uszu - wszystko oczywiście oznaczone logiem KTM!

Aby wygrać jeden z dwóch dostępnych pakietów musicie na adres mailowy: redakcja(at)scigacz.pl napisać w kilku zdaniach co dają Wam wyścigi MotoGP, co czujecie kibicując swoim ulubionym zawodnikom czy teamom, dlaczego kochacie MotoGP?!? Nasze Jury wybierze dwie najciekawsze, najbardziej przekonujące, łapiące za serce odpowiedzi.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 17.07 do godziny 23:59. Dwóch lub dwoje szczęśliwców ogłosimy we wtorek na naszym serwisie oraz na profilu na fb.

Powodzenia!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę