Wielki sukces Krzemień Racing Team w Yamaha R6 Dunlop Cup

Autor: MB 2017.07.14, 11:52 Drukuj

W naszym kraju jest dużo utalentowanych zawodników, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście. Kamil Krzemień jest jednym z nich. Z sukcesami ściga się nie tylko w Polsce, ale także w niemieckim Yamaha R6 Dunlop Cup i już w pierwszym wyścigu tej serii zajął… drugie miejsce!

Żeby ścigać się motocyklami, co tu dużo mówić, trzeba mieć jaja. Żeby robić to w czasie deszczu, na mokrym torze i to jeszcze z takim sukcesem, gdzie na pierwszym okrążeniu wyprzedza się 11! zawodników (a wyścig to nie Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej), te męskie atrybuty muszą być ze stali. Kamil pokazał, że w najgorszych warunkach pogodowych, potrafi radzić sobie wprost niesamowicie. Zobaczcie onboard Kamila z tego wyścigu, przeplatany ujęciami z trybun. Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno. Będzie mokro i baaardzo szybko! Gratulacje Kamil! Cała ekipa Ścigacza życzy Ci kolejnych spektakularnych sukcesów na arenie międzynarodowej!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę