tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak jedzi najnowszy KTM 1290 Super Adventure S?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak jedzi najnowszy KTM 1290 Super Adventure S?

Autor: owca 2021.02.10, 16:13 Drukuj

No właśnie. Jak jeździ najnowszy KTM 1290 Super Adventure S? Austriacy nie rozpisywali się przesadnie o swoim nowym dziecku, ale nam już pod koniec ubiegłego roku udało się ustalić sporo na temat szykujących się zmian technicznych. Zapowiada się sporo modyfikacji, choć bardziej zasadne wydaje się mówienie o ewolucji, niż o rewolucji. Wiemy, że 1290 Super Adventure S otrzyma adaptacyjny tempomat, czujniki ciśnienia w oponach, system ABS Bosch 9M+, kontrolę trakcji z osobnym modułem dla trybu off-road oraz że oczom kierowy ukaże się zupełnie nowy wyświetlacz, który teraz będzie miał przekątną 7 cali w porównaniu do dotychczasowych 6,5 cala.

KTM 1290 Super Adventure S 01

NAS Analytics TAG

Tym, co jednak interesuje nas najbardziej jest zapowiadana zmiana geometrii. Zmiany w samej ramie oraz wydłużenie wahacza zwiastuje motocykl, który jest lepiej przystosowany do jazdy po szosie. Czy ta aktualizacja odbędzie się kosztem właściwości terenowych? Czy zmiany w modelu S oznaczają dalej idące zróżnicowanie modeli S i R, tak aby każda z wersji była możliwie najlepiej przygotowana do stawianych przed nią zadań?

KTM 1290 Super Adventure S 11

Sprawdzimy, dopytamy, a już jutro postaramy się zaprezentować pierwsze wrażenia z jazdy nowym KTMem na światowej premierze tego modelu na Fuertaventurze. Macie pytania? Piszcie śmiało w komentarzach, postaramy się do każdego z nich odnieść!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr