tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian Chief i pierwszy custom na bazie nowego wcielenia wodza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian Chief i pierwszy custom na bazie nowego wcielenia wodza

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.22, 09:52 Drukuj

Nowy Indian Chief to prawdziwa rewolucja zwłaszcza dla zagorzałych fanów marki. Motocykl ma być bardziej podatny na przeróbki, o czym świadczy chociażby nowa, kompaktowa rama. Pojawił się już pierwszy pokaz możliwości nowej platformy z amerykańskiej stajni.

Jedynym łącznikiem pomiędzy nową i poprzednią generacją modelu Chief jest silnik Thunderstroke, który w najnowszej odsłonie modelu pojawił się w najmocniejszej wersji 116. Za pierwszy customowy motocykl, stworzony na bazie nowej konstrukcji, jest odpowiedzialny Carey Hart - były zawodnik motocross. Motocyklowi bliżej jest jednak do klimatów hollywoodzkich bulwarów niż jazdy w terenie. Hart ma już na koncie kilka projektów, których bazą były motocykle Indian.

NAS Analytics TAG

Na pierwszy rzut oka wzrok przykuwa efektowne malowanie, okalająca reflektor owiewka Arlen Ness, a także nowe felgi od San Diego Customs. Zanurzając się w szczegóły konstrukcji można dostrzec, że tylne amortyzatory zostały wymienione na produkty firmy Fox z pełną regulacją. Z przodu zamontowano widelec GP Suspension ze zwiększonym skokiem. Zmiany zaszły również w hamulcach, gdzie pojawiły się zaciski Beringer oraz tarcze Galfer. Żaden szanujący się custom nie jest pozostawiony z fabrycznym wydechem. Za nowe brzmienie odpowiedzialna jest firma Fab28 Industries oraz nowy układ 2-1. Jeszcze ciekawszym jest fakt zastąpienia pasa napędowego łańcuchem.

Powyższe modyfikacje mają sprawić, że motocykl nie tylko będzie dobrze wyglądał, ale również będzie stabilny przy wyższych prędkościach i z łatwością pokona każdy zakręt.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr