tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda RVF1000R - tajna bro na sezon 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda RVF1000R - tajna bro na sezon 2020

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.29, 14:10 Drukuj

Japoński magazyn "Young Machine" dotarł do informacji o planowanej na sezon 2020 dużej premierze Hondy. Nowy sportowy model RVF1000R z silnikiem V4 ma być łącznikiem między światami MotoGP i Superbike.

Wydawany w Japonii magazyn "Young Machine" to niezawodne źródło przecieków na temat zamiarów firm Wielkiej Czwórki, ponieważ często otrzymuje informacje z pierwszej ręki, od ludzi pracujących w ich biurach projektowych i fabrykach. Ostatnie rewelacje dotyczą Hondy i planowanego na sezon 2020 modelu RVF1000R, napędzanego litrową jednostką w układzie V4. Jak łatwo zauważyć, będzie to japońska rękawica rzucona Ducati Panigale V4.

NAS Analytics TAG

Według informatorów, RVF1000R jest już w zaawansowanej fazie budowy prototypu, który po serii testów będzie zaprezentowany na targach Tokio Motor Show w 2019 roku. Rok później ostateczna wersja ma trafić do sprzedaży. Data premiery nie jest przypadkowa - w roku 2020 zacznie obowiązywać nowa norma Euro 5, która prawdopodobnie wykosi z rynku dużą część konkurencji. Honda RVF1000R będzie spełniać jej wymagania i może stać się jednym z najważniejszych graczy nowego otwarcia.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr