tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda RVF1000R - tajna broń na sezon 2020 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda RVF1000R - tajna broń na sezon 2020

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.29, 14:10 Drukuj

Japoński magazyn "Young Machine" dotarł do informacji o planowanej na sezon 2020 dużej premierze Hondy. Nowy sportowy model RVF1000R z silnikiem V4 ma być łącznikiem między światami MotoGP i Superbike.

Wydawany w Japonii magazyn "Young Machine" to niezawodne źródło przecieków na temat zamiarów firm Wielkiej Czwórki, ponieważ często otrzymuje informacje z pierwszej ręki, od ludzi pracujących w ich biurach projektowych i fabrykach. Ostatnie rewelacje dotyczą Hondy i planowanego na sezon 2020 modelu RVF1000R, napędzanego litrową jednostką w układzie V4. Jak łatwo zauważyć, będzie to japońska rękawica rzucona Ducati Panigale V4.

NAS Analytics TAG

Według informatorów, RVF1000R jest już w zaawansowanej fazie budowy prototypu, który po serii testów będzie zaprezentowany na targach Tokio Motor Show w 2019 roku. Rok później ostateczna wersja ma trafić do sprzedaży. Data premiery nie jest przypadkowa - w roku 2020 zacznie obowiązywać nowa norma Euro 5, która prawdopodobnie wykosi z rynku dużą część konkurencji. Honda RVF1000R będzie spełniać jej wymagania i może stać się jednym z najważniejszych graczy nowego otwarcia.

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę