tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Monkey Baja Africa - idealny prezent nie tylko na dzie dziecka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Monkey Baja Africa - idealny prezent nie tylko na dzie dziecka

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.25, 13:06 Drukuj

Honda Monkey ma w sobie coś takiego, że roztapia serca nawet największych twardzieli. A jeśli w dodatku pojawia się w wersji Baja i ze specjalnym zestawem "Africa", staje się słodko-mrocznym obiektem pożądania. 

Monkey w wersji Baja pojawiła się na przełomie lat 80 i 90, niestety wyłącznie na rynku japońskim. Wielka szkoda, bo ten wyposażony w podwójny reflektor, osłony dłoni i kostkowe opony mały wszędołaz zasługiwał na jak najszerszy odbiór. Jest po prostu wspaniały!

NAS Analytics TAG

Choć Hondzie Monkey Baja już w standardzie niczego nie brakowało, to dopiero specjalny zestaw dodatków ‘Africa" uwalniał jej pełen potencjał. Składał się z dużej atrapy zbiornika paliwa tworzącej całość z tylnym bagażnikiem (zdolnym pomieścić aż dwie puszki napoju!), osłony silnika oraz przedłużki przedniego błotnika. Można było zamówić do tego nawet dedykowany kask. Całość składała się na model "Africa Twin" w wersji mini. 

Dobrze utrzymane egzemplarze tego wehikułu są dzisiaj rzadkością, a jeszcze bardziej pożądane są te w wersji "Africa". Jeden z nich, wyprodukowany w 1992 roku, pojawił się niedawno na aukcji amerykańskiego serwisu Iconic Motorcycles. Zwróćcie uwagę, jak wspaniale i rasowo brzmi na akcesoryjnym wydechu Takegawa.

W tej chwili cena wynosi 3500 dolarów i nie osiągnęła jeszcze minimum. Jeśli ten terenowy Monkey urzekł was równie mocno co nas, możecie spróbować go kupić. Niestety raczej nie dotrze do Polski przed dniem dziecka...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr