tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CBR600RR i bicie rekordu na Bonneville
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CBR600RR i bicie rekordu na Bonneville

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.01.09, 08:33 2 Drukuj

Mekka prędkości, czyli Bonneville w USA to miejsce, gdzie udają się wszyscy ci, którzy nie mogą żyć bez adrenaliny. Pojawił się też tam Shunji Yokokawa ze swoją Hondą CBR600RR bez absolutnie żadnych modyfikacji. Z asystą 2 osobowego teamu, Yokokawa postanowił pobić rekord prędkości na fabrycznym motocyklu.

NAS Analytics TAG

Stało przed nim jednak poważne wyzwanie, mianowicie znalezienie przyczepności na wyschniętym jeziorze oraz wiatr. Mimo to, udało się. Shunji zdołał osiągnąć na Bonneville prędkość 274 km/h, a poniżej zobaczycie filmową dokumentację z całego zdarzenia. Dodajmy, że w przyszłym roku gość planuje tam wrócić z CBR1000RR.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:zyprys 09/01/2014 13:46

Kolejny mistrz prostej.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę