tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odrzutowy rower osiąga 333 km/h NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odrzutowy rower osiąga 333 km/h

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.11.12, 10:31 6 Drukuj

Rowery, nawet jeśli kierowane przez ludzi typu Lance Armstrong, raczej nie osiągają prędkości rzędzu 333 km/h. No chyba, że wpakujemy do niego napęd odrzutowy.
NAS Analytics TAG
Spokojnie, ludzie to już zrobili. Odpowiedzialna za ten wyczyn jest ekipa Exotic Thermo Engineering, a szaleniec, który odważył się dosiąść odrzutowego roweru i osiągnąć nim 333 km/h nazywa się François Gissy. Zobaczcie film z próby bicia rekordu na torze Paul Ricard. Scena, gdzie rower miażdży Ferrari 430 Scuderia - bezcenna...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę