tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 FRS Zamo - Frantic Riders Squad
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

FRS Zamo - Frantic Riders Squad

Autor: Tamull, Alonzo 2008.06.16, 11:13 3 Drukuj

Zamość nie kojarzył się nigdy ze stuntem. Przynajmniej do momentu, gdy Polska po raz pierwszy zobaczyła Łukasza FRS.

Frantic Riders Squad , w skrócie FRS Zamość to pięciu stunterów - Łukasz, Kamil, Sebastian, Kuba i Bartek. Łukasza mieliśmy już okazję poznać w trakcie tegorocznego Extrememoto 2008 , w trakcie którego zajął siódme miejsce. Ponieważ wielu widzów kwestionowało wynik Extrememoto 2008 sugerując, że Łukasz powinien być sklasyfikowany dużo wyżej, dlatego w ubiegły weekend postanowiliśmy odwiedzić Frantic Riders Squad Zamość z aparatem i na własne oczy przekonać się, co poszczególni jeźdźcy tej grupy potrafią.

NAS Analytics TAG

Na placu udało się nam zastać trzech członków FRS: Łukasza, Kamila i Sebastiana. To, co poszczególni stunterzy pokazali nam w weekend, możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. Sebastian, narzekający na niedostateczną ilość czasu na treningu, ma opanowane gumy i w tej chwili trenuje drift. Możecie go zobaczyć na biało-czerwonej Hondzie F3. Kamil - żółta Honda F4i - ma już opanowane no hander wheelie oraz stoppie. W tej chwili pracuje nad cyrklami i powoli zaczynają mu już one wychodzić.

Łukaszowi postanowiliśmy poświęcić osobny akapit. Otóż Łukasz wykonuje praktycznie wszystkie tricki, jakie tylko zostały wymyślone w stuncie. Cyrkle wykonuje perfekcyjnie zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Udaje mu się również wykonywać cyrkle w szpagacie oraz w pozycji siedzącej z nogami przełożonymi przez kierownicę. W tej chwili trenuje cyrkle no hander. W trakcie obserwowanego przez nas treningu udało mu się wykonać 2 cyrkle bez trzymania rękami kierownicy.

Jak widać, Zamość mocno i na stałe znalazł swoje miejsce na stunterskiej mapie Polski. FRS Zamość nie odbiega poziomem od innych czołowych polskich grup stuterskich. Trzymamy kciuki za rozwój ich umiejętności i z wielką ciekawością oczekujemy kolejnej edycji Extrememoto. Patrząc na postępy takich stunterów jak Łukasz FRS w napięciu będziemy oczekiwali na to, czym zawodnicy zaskoczą nas w trakcie kolejnej edycji Turnieju Motocyklowych Sportów Extremalnych Extrememoto 2009.

Domowa strona grupy, to: http://www.frs-zamosc.pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
frs zamoscod lewej sebastian kamil lukaszfrs zamosc motocykle
NAS Analytics TAG
frantic riders squad frs zamosclukasz kamil stoppie
frantic riders squad zamosc stoppielukasz drift
kamil frs cyrklekamil frs Zamosc stoppie
lukasz cyrkle na kierownicykamil zamosc stoppie
kamil frantic riders squad zamosckamil burnout
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr