tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ŁukaszFRS nie Ma Talentu? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ŁukaszFRS nie Ma Talentu?

Autor: Lovtza 2010.08.11, 10:21 26 Drukuj

Łukasz Bełz, znany szerzej jako ŁukaszFRS nie weźmie udziału w kolejnych odcinkach „Mam talent”. Sędziowie, tudzież producenci uznali, że pokaz Łukasza jest zbyt niebezpieczny, choć w naszym odczuciu jest to jedynie wymówka. Zamiast ambitnego chłopka na motocyklu (wiadomo – motocyklista to wariat i dawca) lepiej pokazać pustą jak wydmuszka laskę z dużymi cyckami. Oglądalność wtedy jest gwarantowana.

„Dzwoniono do mnie że wszystko jest OK., ale trzy dni przed nagraniem dowiedziałem się, że jednak się nie da. Ktoś stwierdził, że pokaz jest zbyt niebezpieczny. Zaproszono mnie tylko na widownię„ – usłyszeliśmy od Łukasza.

Aby wszystko było jasne. Moje zdanie na temat rozrywkowej papki z udziałem tzw. celebrytów, oraz wszelkich wymysłów mających na celu tworzenie nowych „gwiazd” zawsze było takie samo - wielka kupa końcowego produktu przemiany materii. Zastanawiało mnie zawsze cóż tak hipnotyzuje miliony zapatrzone w to „jak oni spuszczają wodę”, „jak tańczą na wodzie” lub jaki mają talent do przepuszczania jajka przez nogawki cudzych spodni. Dowiadując się o występie Łukasza przez chwilę dopadła mnie myśl, że może jednak ten lep na odbiorców reklamy podprogowej to nie takie dno, na jakie wygląda. Niestety życie szybko zweryfikowało moją naiwność. Dno i pięć metrów mułu.

Definicja talentu z Wikipedii: Uzdolnienie (talent) – wrodzone albo nabyte predyspozycje w dziedzinie intelektualnej lub ruchowej, przejawiające się większym lub mniejszym stopniem sprawności w danej dziedzinie.

LukaszFRS wheelie na baku
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 18
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:ŁukashFRS 12/08/2010 16:14

Mam na to wyje**** ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę