tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunter13 w kolejnym stunt klipie - German Open i Moto Show Bielawa 2010 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunter13 w kolejnym stunt klipie - German Open i Moto Show Bielawa 2010

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.11.28, 16:15 3 Drukuj

Mamy już kolejny stunt klip od Stuntera13! Tym razem w obiektywie znalazły się Stunt Riding German Open 2010 oraz Moto Show Bielawa 2010

Na pewno pamiętacie ostatnie stunt video Stuntera13 pod tytułem „Friday Session”. Możecie go oczywiście znaleźć na stronach Ścigacz.pl, razem z krótkim wywiadem. Niedługo później Rafał uczestniczył wraz z Jorianem Ponomareffem i Razerbackiem w Moto Show Bielawa 2010, a następnie w weekend 5-6. czerwca udał się do Niemiec. Tam odbywały się zawody Stunt Riding German Open 2010. Na torze Hockenheimring pojawiła się elita europejskiego stuntu, a Stunter13 zajął wyśmienite 3. miejsce w finale. Z materiału, który Rafał znalazł na kamerze po tych wydarzeniach, postanowił zmontować klip.

Po takim seansie już niecierpliwie czekamy na film z dwutygodniowego Eurotripa oraz Stunt Bike Show, w których Stunter13 był ostatnio głównym bohaterem.

Rafal Pasierbek combo cyrkle
Wyjazd z trawy Stunter13
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę