tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 F800S vs FZ6 Fazer S2 vs Bandit 650S, czyli maszyny dla Kowalskiego

F800S vs FZ6 Fazer S2 vs Bandit 650S, czyli maszyny dla Kowalskiego

Autor: Artur Owczarczyk 2007.10.03, 15:05 6 Drukuj

strony: 1 2 3 4 5

 

Wymagania

Załóżmy, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jeszcze tego lata wyjedziemy z salonu nowym, pachnącym lakierem i gumą, motocyklem. Ma to być maszyna, na której będziemy zwyciężać w codziennej miejskiej walce w drodze do pracy, domu i sklepu, albo też w czasie bliższych lub dalszych wojaży, kiedy to zechcemy poczuć zapach rozgrzanych lasów i łąk, albo zwyczajnie uciec od zgiełku ulicznej ciasnoty. Załóżmy, że nie trafia się nam okazyjnie, za małą kasę, używana sztuka w stanie „igła" - stać nas na prawdziwą nówkę prosto z fabryki i stoimy przed sporym dylematem - na co wydać nasze ciężko zarobione pieniądze? Potrzebujemy sprzęt lekki, zwinny, dynamiczny i przyjemny, nie za duży, ale na tyle wygodny, żeby w razie potrzeby można było go dociążyć plecaczkiem, tudzież racjonalną ilością pakunków. Nasz motocykl powinien być oczywiście wygodny, niezawodny i możliwie tani, a przy tym - obowiązkowo - na twarzy swojego jeźdźca nieustannie ma wytwarzać „banana".

Z czego wybrać?

Dzięki uprzejmości i staraniom wcale niemałej grupy zacnych ludzi udało się nam zgromadzić w jednym rzędzie i o jednym czasie aż dziesięć cylindrów, których łączna pojemność przekracza liczbę dwóch tysięcy centymetrów sześciennych! Na tak intrygującą i bogatą mieszankę składają się serca trzech wspaniałych maszyn zdjętych ze średniej półki cenowej naszego rynku motocyklowego: BMW F 800 S, Suzuki Bandit 650S oraz Yamaha FZ6 Fazer S2. Ponieważ nie są to „ścigacze", dla rozwiania ewentualnych wątpliwości oraz wyrównania szans, na wszystkich trzech umieszczamy identyczne naklejki mocy z napisem „Ścigacz.pl"! Do testu wybraliśmy trzy różne, choć podobne, motocykle i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, który z nich najlepiej pasuje do naszych oczekiwań, budżetu i gustu. Postaramy się możliwie najbardziej obiektywnie przybliżyć wam wszystkie istotne, z punktu widzenia postawionych wymagań, cechy tych maszyn. Czy to się uda? Zobaczymy...

Przejdź do:

Filmy
Zdjęcia
f800 fz6 bandit650
f800 fz6 bandit650 przod
f800 bandit650 fz6
fz6 bandit650 na zakrecie
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę