tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 F800S vs FZ6 Fazer S2 vs Bandit 650S, czyli maszyny dla Kowalskiego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

F800S vs FZ6 Fazer S2 vs Bandit 650S, czyli maszyny dla Kowalskiego

Autor: Artur Owczarczyk 2007.10.03, 15:05 6 Drukuj

strony: 1 2 3 4 5

 

Wymagania

Załóżmy, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jeszcze tego lata wyjedziemy z salonu nowym, pachnącym lakierem i gumą, motocyklem. Ma to być maszyna, na której będziemy zwyciężać w codziennej miejskiej walce w drodze do pracy, domu i sklepu, albo też w czasie bliższych lub dalszych wojaży, kiedy to zechcemy poczuć zapach rozgrzanych lasów i łąk, albo zwyczajnie uciec od zgiełku ulicznej ciasnoty. Załóżmy, że nie trafia się nam okazyjnie, za małą kasę, używana sztuka w stanie „igła" - stać nas na prawdziwą nówkę prosto z fabryki i stoimy przed sporym dylematem - na co wydać nasze ciężko zarobione pieniądze? Potrzebujemy sprzęt lekki, zwinny, dynamiczny i przyjemny, nie za duży, ale na tyle wygodny, żeby w razie potrzeby można było go dociążyć plecaczkiem, tudzież racjonalną ilością pakunków. Nasz motocykl powinien być oczywiście wygodny, niezawodny i możliwie tani, a przy tym - obowiązkowo - na twarzy swojego jeźdźca nieustannie ma wytwarzać „banana".

~~~~~------~~~~~

Z czego wybrać?

Dzięki uprzejmości i staraniom wcale niemałej grupy zacnych ludzi udało się nam zgromadzić w jednym rzędzie i o jednym czasie aż dziesięć cylindrów, których łączna pojemność przekracza liczbę dwóch tysięcy centymetrów sześciennych! Na tak intrygującą i bogatą mieszankę składają się serca trzech wspaniałych maszyn zdjętych ze średniej półki cenowej naszego rynku motocyklowego: BMW F 800 S, Suzuki Bandit 650S oraz Yamaha FZ6 Fazer S2. Ponieważ nie są to „ścigacze", dla rozwiania ewentualnych wątpliwości oraz wyrównania szans, na wszystkich trzech umieszczamy identyczne naklejki mocy z napisem „Ścigacz.pl"! Do testu wybraliśmy trzy różne, choć podobne, motocykle i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, który z nich najlepiej pasuje do naszych oczekiwań, budżetu i gustu. Postaramy się możliwie najbardziej obiektywnie przybliżyć wam wszystkie istotne, z punktu widzenia postawionych wymagań, cechy tych maszyn. Czy to się uda? Zobaczymy...

Przejdź do:

Filmy
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
f800 fz6 bandit650
f800 fz6 bandit650 przod
f800 bandit650 fz6
fz6 bandit650 na zakrecie
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę