tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EnduroGP: wyniki czwartej rundy. Kolejny udany weekend dla zawodnikw Metzelera [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

EnduroGP: wyniki czwartej rundy. Kolejny udany weekend dla zawodnikw Metzelera [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2022.07.04, 12:49 Drukuj

Czwarta runda Mistrzostw Świata EnduroGP odbyła się w Souselas, małej wiosce położonej kilka kilometrów od malowniczej miejscowości Coimbra. 57-kilometrowa trasa czekała na najlepszych zawodników świata z trzema specjalnymi testami, które należało powtórzyć trzy razy każdego dnia.  Łącznie do zaliczenia więc było 18 testów specjalnych i piątkowy supertest.

W portugalskiej rundzie zawodnicy zmierzyli się z bardzo techniczną trasą, głównie o twardym podłożu, która obejmowała 6-kilometrowy test Enduro, 1,2 km testu Ekstreme oraz techniczny i szybki 5,5-kilometrowy Cross test.

NAS Analytics TAG

W EnduroGP Nathan Watson wygrał oba dni rywalizacji pokazując prawdziwą dominację. Z dwoma drugimi miejscami Andrea Verona, został nowym liderem klasyfikacji EnduroGP. Daniel Milner i Steve Holcombe zajęli dwa trzecie miejsca odpowiednio: w pierwszym i drugim dniu.

Andrea Verona zdominował klasę E1, wygrywając oba dni wyścigów w Coimbrze. W tej klasie Metzeler w pierwszym dniu świętował drugie miejsce Daniela Milnera, a drugiego dnia trzecie miejsce Thomasa Oldrati.

W klasie E2 Josep Garcia pauzuje z powodu kontuzji, natomiast Nathan Watson zwyciężył w oba dni rywalizacji. Dwie drugie pozycje wywalczył Steve Holcombe.

Brad Freeman wygrał w oba dni w klasie E3 i powrócił na fotel lidera. Kolejny w tej kategorii, wspierany przez markę Metzeler zawodnik, Mikael Persson, tym razem zajął czwartą i trzecią pozycję.

W klasie Junior najlepszym zawodnikiem wyposażonym w opony Metzeler MCE 6 Days Extreme był Roni Kytonen, który odniósł dwa zwycięstwa w klasie Junior1 i Junior.

Liderem w klasie Youth nadal pozostaje Harry Edmondson. Brytyjski zawodnik odniósł podwójne zwycięstwo podczas GP Portugalii. Kevin Cristino, zawodnik wspierany przez Metzelera zgarnął dwa drugie miejsca.

Kolejna, piąta runda Mistrzostw Świata EnduroGP odbędzie się na Słowacji w Gelnicy 29-31 lipca.

Klasyfikacja generalna EnduroGP (po 4 rundach)

1. Andrea Verona 133
2. Wil Ruprecht 110
3. Nathan Watson 107
4. Josep Garcia 87
5. Thomas Oldrati 83
6. Brad Freeman 57
7. Steve Holcombe 53
8. Daniel Milner 52
9. Hugo Blanjoue 45
10. Matteo Cavallo 43

Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr