tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny BMW Definition CE04. Jeśli tak będą wyglądały elektryki, bierzemy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny BMW Definition CE04. Jeśli tak będą wyglądały elektryki, bierzemy!

Autor: Raff 2020.11.12, 20:38 Drukuj

Pamiętacie zaprezentowaną kilka lat temu wizję elektrycznego skutera BMW Concept Link? Jest więcej niż prawdopodobne, że Niemcy przekują tę ideę w produkcyjną wersję jednośladu.

Sami oficjele z BMW nazywają skuter ze zdjęć "zbliżonym do wersji seryjnej", a my im wierzymy - w końcu BMW nie od dziś ciężko pracuje, by nie stracić swojej pozycji w awangardzie. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że aktualny koncept nie różni się wiele od bardzo fajnego Concept Linka. Rozwój i rosnąca w siłę konkurencja pozwalają jak widać odsunąć czasem księgowych od rządzenia.

NAS Analytics TAG

Trzeba przyznać, że prezentowany skuter, który nazwano Definition CE04, dość mocno wyróżnia się spośród elektrycznej konkurencji. Wygląda na to, że także na polu wyposażenia,ma to być sprzęt high-tech. To może być trudne, zważywszy na fakt gigantycznego postępu, jaki zrobili Chińczycy. BMW ma jednak asa w rękawie - sporą przewagę technologiczną. W Definition CE04 możemy zatem oczekiwać łączności światłowodowej, czy ładowania indukcyjnego.

Niestety, na razie nic więcej na temat detali związanych z tym skuterem BMW nie zdradza. Skoro jednak jest on bliski wersji seryjnej, możemy spodziewać się szczegółów niebawem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę