tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzie 4. na Breslau Rallye - Arek Lindner odzyskuje tempo!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzie 4. na Breslau Rallye - Arek Lindner odzyskuje tempo!

Autor: Informacja prasowa 2017.06.28, 09:27 Drukuj

Dla jadącego z numerem 133 Arka przyszedł czas na chwilę radości i odbudowania dobrego samopoczucia. Tym razem łodzianin zakończył zmagania na bardzo dobrym drugim miejscu, co pozwoliło mu na przesunięcie się w klasyfikacji generalnej oczko wyżej.

Organizatorzy zapowiadali, że ten etap będzie niezapomniany dla zawodników. W czwartym dniu rajdu kierowcy mieli do pokonania łącznie 376,6 km w tym 279,3 km "czasówek". Organizatorzy włożyli dużo pracy w przygotowanie oesów, by każdego dnia zaskakiwały czymś innym. Wczoraj było bardzo szybko, technicznie, a oprócz tego - słonecznie i krajobrazowo. Dla Arka Lindnera były to wymarzone warunki, co potwierdził świetnym wynikiem.

Advertisement
NAS Analytics TAG

 - Trasa dzisiejszych oesów strasznie mi się podobała, była wręcz wspaniała! Można było jechać niemal na pełnym gazie. Do tego techniczne odcinki, wspaniała pogoda, po prostu super. Po dzisiejszym etapie, mimo że był wymagający, nie czuję się tak zmęczony jak po poprzednim, a pokonaliśmy setki kilometrów. Po pechowym dla mnie poniedziałku dokonałem kilku zmian w skrzyni biegów, na czym dzisiaj wiele zyskałem. Prędkość maksymalna quada wzrosła o około 15 km/h. Żałuję tylko, że wcześniej nie zdecydowałem się na te modyfikacje. Zmieniłem również metromierz i sposób nawigowania. Zazwyczaj nawiguję po roadbooku na tzw. total, ale dziś postanowiłem sprawdzić jak będzie mi się jechać krata po kratce. Okazało się to, jak widać po wyniku, świetną decyzją. To był bardzo udany dzień, który bardzo optymistycznie nastraja na kolejny odcinek i resztę rajdu - podsumowuje reprezentant zespołu Kingsquad Lindner Bros.

Załogi startujące w rajdzie Breslau czeka dziś najcięższa próba. Przed nimi oraz ich maszynami piąty etap, w którym muszą pokonać łącznie aż 508,8 km, w tym 328,1 km odcinków specjalnych. Trasa poprowadzi zawodników ponownie do Drawska Pomorskiego.  Organizatorzy przewidzieli również krótki OS nocny.

Advertisement
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr