tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 III etap Breslau Rallye pechowy dla Lindnera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

III etap Breslau Rallye pechowy dla Lindnera

Autor: Informacja prasowa 2017.06.27, 09:47 Drukuj

Radość Arka Lindnera po zwycięstwie w niedzielnym etapie nie trwała długo. Początek nowego tygodnia okazał się bardzo pechowy dla reprezentanta zespołu Kingsquad Lindner Bros. Niedzielny "miód" drawskiego poligonu, zastąpił poniedziałkowy "dziegieć" terenów okolic Szczecinka.

Charakter trasy w trzecim dniu zawodów, przygotowanej dla uczestników klasy cross country, był całkowicie odmienny w stosunku do poprzednich. Szybkie sekcje zostały przeplecione bardzo wolnymi odcinkami, co wymagało od kierowców większej czujności i koncentracji. 36-letni łodzianin nie przepada za tego rodzaju oesami, a żeby tego było mało, przydarzył mu się incydent oraz awaria, które mocno go zdekoncentrowały. Zdarzenia te z pewnością przełożyły się na kształt tabeli klasyfikacji poniedziałkowego etapu, w której to Arkadiusz Lindner znalazł się na niskiej siódmej pozycji.

Advertisement
NAS Analytics TAG

- Poniedziałkowy etap był dla mnie masakryczny - mówi Arkadiusz Lindner. - Na trasie pierwszego oesu zgubiłem wszystkie rzeczy, które wożę ze sobą zawsze na quadzie. Był tam telefon, pieniądze, roadbook na kolejny oes i także karta rajdowa. Wiedziałem, że za jej utratę dostanę karę. Zdenerwowałem się tym bardzo, pogubiłem trasę i nie mogłem się skupić. W punkcie przegrupowania musiałem wziąć od organizatorów nowego roadbooka na drugi odcinek specjalny. Jakby tego było mało, urwałem na trasie pasek w quadzie. Zanim oczyściłem przekładnię ze strzępów starego paska i założyłem nowy, minęło jakieś 25 minut. Później już wszystko było OK, ale ogólnie trasa nie podobała mi się za bardzo. Była dla mnie wymagająca pod względem zgrania z roadbookiem i wczucia się w odpowiednie tempo jazdy. Jednak nie przejmuję się tym zbytnio. To dopiero trzeci dzień, a przed nami jeszcze pięć etapów, na których wszystko może się zdarzyć.

Po trzech dniach Breslau Rallye Poland 2017 Arkadiusz Lindner zajmuje trzecie miejsce, tracąc 00:07:33 do drugiego Aleksandra Piorczyńskiego oraz 00:44:44 do pierwszego w tabeli Andrzeja Pierona. Półmetek offroadowego maratonu rozegrany zostanie na terenach w pobliżu Jeziora Wierzchowo. Tam zawodnicy zmierzą się z drugą pod względem długości trasą rajdu, liczącą 376,6 km.

Advertisement
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr