tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dom zaoyciela marki Harley-Davidson zostawystawiony na sprzeda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dom zaoyciela marki Harley-Davidson zostawystawiony na sprzeda

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.28, 06:21 Drukuj

Kolekcjonerzy motoryzacyjnych pamiątek mogą już szykować portfele, ponieważ na sprzedaż trafił dom, w którym mieszkał twórca marki Harley-Davidson.

Dom zbudowany w XVIII wieku był zamieszkiwany przez rodzinę Davidsonów do 1858 roku i znajduje się w malowniczej Szkocji, pomiędzy Forfar i Brechin. Po opuszczeniu go, rodzina wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Po przeprowadzce do Milwaukee William C Davidson zafascynował się mechaniką i zaraził tym swoich synów - Artura, Waltera i Williama, którzy połączyli siły z Billem Harleyem i stworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek motocyklowych na świecie.

NAS Analytics TAG

Wystawiony na sprzedaż dom był miejscem narodzin Williama C Davidsona, który zapoczątkował motocyklowe szaleństwo. W 2008 roku dom został kupiony przez miłośników marki i odrestaurowany przy użyciu materiałów pochodzących z epoki. Nowi właściciele przeprowadzili remont z dbałością chociażby o takie detale jak ukryte gniazdka elektryczne, które nie zaburzają klimatu XVIII wieku.

Dom jest sprzedawany przez firmę Savills, która jest potentatem na rynku nieruchomości. To doskonała okazja dla fanów marki, którzy z pewnością będą mogli czerpać inspirację z mieszkania w domu należącym niegdyś do rodziny Davidson. Jest to także dobry pomysł na inwestycję i przerodzenie miejsca w atrakcję turystyczną. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że akurat macie luźne 1,7 mln złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr