tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson odwouje europejski rajd dla czonkw Harley Owners Group przez koronawirusa i restrykcje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson odwouje europejski rajd dla czonkw Harley Owners Group przez koronawirusa i restrykcje

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.05, 06:58 Drukuj

Impreza dla członków Harley Owners Group, którą zaplanowano na drugi weekend czerwca, nie odbędzie się z powodu globalnej sytuacji epidemiologicznej i restrykcji związanych z podróżowaniem.

Zlot European Hog Rally odbywa się w Europie już od prawie 30 lat, ale w tym roku impreza została odwołana ze względu na bezpieczeństwo uczestników. Posiadacze motocykli marki Harley-Davidson mieli zjechać się z całej Europy do Portorož w Słowenii, gdzie od 10 do 13 czerwca czekałaby na nich moc atrakcji. Organizatorzy podają, że osoby, które zdążyły zarezerwować noclegi, powinne otrzymać zwrot pieniędzy.

NAS Analytics TAG

Na pocieszenie producent dodał, że zamierza wspierać lokalne inicjatywy mające na celu integrację właścicieli motocykli Harley-Davidson. Tom Robinson, odpowiedzialny za posprzedażną obsługę klienta na region europejski tak skomentował sprawę: "Rozważaliśmy różne opcje, by European HOG Rally 2021 doszło do skutku, ponieważ wiemy, że dla tysięcy osób ta impreza bardzo wiele znaczy. Jesteśmy jednak świadomi, że podróż i przejazdy przez granice byłyby wyzwaniem dla naszych klientów. Anulowanie imprezy było jedynym wyjściem, jakie nam pozostało."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr