tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dajemy mandaty bezprawnie, jesteśmy szykanowani! Bulwersujący list policjanta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dajemy mandaty bezprawnie, jesteśmy szykanowani! Bulwersujący list policjanta

Autor: Raff 2020.04.11, 18:09 45 Drukuj

Jestem ogromnie wzburzony postępowaniem moich przełożonych - twierdzi policjant, który przysłał wiadomość jednemu z niezależnych dziennikarzy. Zdaniem funkcjonariusza służby doskonale wiedzą, że mandaty wystawiane są bezprawnie.

Od kilku dni ze zdumieniem obserwujemy radykalną przemianę policji. Część funkcjonariuszy beztrosko niszczy wizerunek, na który służba ta pracowała latami. Brutalne interwencje, bezmyślne karanie mandatami za najgłupsze rzeczy, straszenie odebraniem dzieci, czy bezprawne groźby pozbawienia wolności to tylko niektóre z przykładów upublicznionych w internecie.

NAS Analytics TAG

Pewne światło rzuca na tę sprawę wiadomość, którą otrzymał Patryk Tomaszewski, dziennikarz zajmujący się interwencjami dotyczącymi służb mundurowych. Napisał ją anonimowo policjant, który wyraził oburzenie postępowaniem swoich przełożonych.

Funkcjonariusz twierdzi, że policjanci są zmuszani przez swoich przełożonych do karania mandatami klientów samoobsługowych myjni. Jak twierdzi nadawca wiadomości, komendant i naczelnik jeżdżą po mieście nieoznakowanym radiowozem i wskazują patrolom cele oraz podają jak dana interwencja ma się zakończyć.

Zdaniem anonimowego funkcjonariusza, podstawa prawna, podawana w trakcie interwencji, czyli Art. 54 kodeksu wykroczeń jest stosowany niewłaściwie, ponieważ dotyczy "niewłaściwego zachowania w miejscu publicznym". Problem w tym, że osoba karana, zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia, w ogóle nie powinna znaleźć się w takim miejscu. Podstawa prawna nie pasuje zatem w ogóle do stanu faktycznego.

Przytaczamy poniżej cały list funkcjonariusza policji, opublikowany na profilu Patryka Tomaszewskiego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Marian 13/04/2020 18:49

Milcz kretynie

Odpowiedz
Autor: jano 12/04/2020 14:13

Ty kurwo ,padalcy jebany

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę