tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Radny Ełku: motory są hałaśliwe i demoralizujące! Miasta dla pieszych, nie motorów!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Radny Ełku: motory są hałaśliwe i demoralizujące! Miasta dla pieszych, nie motorów!

Autor: Raff 2020.04.10, 13:55 21 Drukuj

Ignorancja osób sprawujących władzę z naszego upoważnienia bywa czasem porażająca. Przykładem całkowitego niezrozumienia świata, w którym żyje wykazał się ostatnio ełcki radny - Robert Wesołowski.

Jako "demoralizujące" i "hałaśliwe" określił radny Robert Wesołowski, motocykle, które poruszają się po ulicach Ełku. Jego zdaniem dźwięki, które docierają do jego uszu świadczą o tym, że motocykliści nie stosują się do ograniczeń w przemieszczaniu się i tym samym demoralizują pozostałych mieszkańców.

NAS Analytics TAG

Mikroskopijny światopogląd radnego Wesołowskiego nie mieści jednak tak oczywistej rzeczy jak fakt dojazdu motocyklem do pracy, na zakupy, funkcjonowania motocyklowych kurierów, służb korzystających z jednośladów, dowozów jedzenia, czy korzystania z motocykli jako środków transportu osobistego w czasach, gdy transport publiczny jest zagrożeniem.

Panie Wesołowski - proszę pamiętać, że jako osoba pełniąca funkcję publiczną, ale także jako obywatel Polski, ma pan pełne prawo do milczenia. Gorąco zachęcamy do korzystania z niego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:janek 11/04/2020 10:43

co za kretyn....

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę