tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co dalej z Nortonem Atlasem? Niepokojce wieci z Wielkiej Brytanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co dalej z Nortonem Atlasem? Niepokojce wieci z Wielkiej Brytanii

Autor: Raff 2019.11.27, 16:31 Drukuj

Norton modelem Atlas planował dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Miały w tym pomóc dwie wersje motocykla i niska, jak na standardy Nortona, cena. Tymczasem producent podjął dość zaskakującą decyzję.

Firma Norton twierdzi, że obecna wartość zamówień kształtuje się na poziomie 38 mln dolarów, a od 2008 roku wartość sprzedaży wyniosła 55 mln dolarów. Wygląda więc na to, że kondycja brytyjskiej firmy jest bardzo dobra. Potwierdzeniem sukcesów miał być model Atlas 650, elegancki scrambler w dwóch wersjach - Ranger i Nomad.

NAS Analytics TAG

Choć prezes Nortona, Stuart Garner zapewnia, że firma nie ma problemów finansowych, zdecydowano się na pozyskanie finansowania produkcji modeli Atlas przez crowdfunding. Producent planuje zebrać milion funtów na platformie Crowdcube. Pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie bieżących zamówień, zwiększenie produkcji V4 i 650 oraz sfinansowanie przyszłych innowacji.

W swoim oświadczeniu Norton podkreśla, że finansowanie w tym systemie ma na celu zaangażowanie fanów i sympatyków marki. Niemniej jednak korzystanie z takiej formy finansowania przy nowym projekcie musi budzić niepokój.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr