tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chris Dellarocco - na quadzie z amputowaną ręką
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chris Dellarocco - na quadzie z amputowaną ręką

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.03.17, 15:00 1 Drukuj

Michael Pollack wziął w obiektyw Chrisa Dellarocco. Klip jest profilem 37-latka, który 21 lat temu stracił lewe ramię w wypadku drogowym

Michael Pollack, który jest aktualnie w trakcie kręcenia kolejnej stunt produkcji – tym razem ze Stunterem13, wziął w obiektyw Chrisa Dellarocco. Klip jest profilem 37-latka, który 21 lat temu stracił lewe ramię w wypadku drogowym. Mimo tego czuje, że w życiu zrobił wszystko, czego pragnął. Chris uwielbia wysiłek i dążenie do nowych celów. Kiedyś grał w koszykówkę, po wypadku zaczął od kick-boxingu, a teraz trenuje MMA i idzie mu wyśmienicie. Przypomnijmy motocyklistę z amputowaną ręką i nogą, Chris również nie patrzy do tyłu, a gdy ktoś mówi mu, że nie będzie mógł już jeździć na motocyklu, on odpowiada: „dawaj go, sprawdzę, czy rzeczywiście nie mogę”. Podziwiamy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę