tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścigi motocyklowe bez ręki i bez nogi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścigi motocyklowe bez ręki i bez nogi

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.25, 15:40 9 Drukuj

Motocyklista z amputowaną ręką oraz nogą ściga się na torze

Pamiętacie 52-letniego Gary'ego Brennana i jego czołowy wypadek? Skończył się on 3 śmierciami klinicznymi, 38 operacjami oraz 6 tygodniami w śpiączce. Aktualnie Gary rehabilituje się na wózku, ale jak tylko wyzdrowieje, znowu wsiada na motocykl. Bohater poniższego filmu posunął się można powiedzieć, że o kilometr dalej. Jest inwalidą i nie ma prawej ręki oraz prawej nogi. Jednak tak mocno kocha wyścigi motocyklowe, że nie mógł sobie ich odpuścić. Zorganizował sobie więc motocykl przystosowany do ścigania się pomimo braku kończyn i korzysta z niego jak może. Ciężko sobie to wyobrazić, jednak film obrazuje wszystko. Co jeszcze ciekawsze, idzie mu wyjątkowo dobrze!

Przypomnijmy, że trenowanie offroadu z paraliżem od pasa w dół również jest możliwe. Dowodzą tego na przykład Ricky James, czy Marc Ristori.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:HYC 27/02/2011 15:11

zje*** CZUBEK

Odpowiedz
Autor:w 25/02/2011 23:03

No mega podziw dla faceta..

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę