tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross bez rki - pasja jest niezniszczalna
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross bez rki - pasja jest niezniszczalna

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.23, 10:28 6 Drukuj

To, co zaraz zobaczycie jest absolutnie niesamowite. Dziękujemy Mariuszowi, który przysłał nam ten film na naszą skrzynkę, bo teraz nasze serca wypełniły się mocą i nadzieją oraz przeświadczeniem, że ludzi napędzanych pasją nie da się tak po prostu zatrzymać.

NAS Analytics TAG

Craig Parks stracił prawą rękę wypadku. Wszystko wskazywało na to, że jego pasja do motocrossu została zrujnowana i nigdy już nie wsiądzie na motocykl. Wypadek to jednak za mało, aby pozbawić nadziei kogoś, kogo serce jest nią wypełnione. Dzięki pneumatycznej konstrukcji przymocowanej do ciała Craiga może on prowadzić motocykl. Proteza jest przymocowana do portu na kierownicy, w miejscu gdzie normalnie znajduje się manetka gazu. Ten z kolei na potrzeby Craiga został przeniesiony na lewą manetkę, gdzie znajdują się także reszta osprzętu. To sprawia, że Craig jeździ. I to jeździ cholernie szybko. Dzięki takim ludziom na nowo odzyskujemy wiarę. I po raz kolejny okazuje się, że pasja jest niezniszczalna.

Na koniec ciekawostka - Craig wykonał swoją protezę sam...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr