tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bez kończyny na motocykl? Da się!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bez kończyny na motocykl? Da się!

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.18, 14:47 Drukuj

Chris, brytyjski motocyklista, stracił w wypadku lewe ramię. Nie poddał się jednak i wrócił na motocykl. Teraz pomaga innym kierowcom, którzy stracili kończyny, budując dla nich specjalnie przystosowane motocykle.

Pewnego dnia, kiedy Chris miał 25 lat, jego świat nagle się zmienił. W wypadku na motocyklu stracił lewe ramię, doznał ponadto wielu innych obrażeń. Wiele osób na jego miejscu porzuciłoby motocyklowe hobby, ale on się nie poddał. Nie tylko nie sprzedał swoich pozostałych motocykli, ale zaczął kupować nowe.

Dziś Chris regularnie trenuje i ściga się na torze na motocyklu przerobionym i dostosowanym do jego potrzeb. Co więcej, zaczął budować maszyny dla innych motocyklistów, którym utrata jednej z kończyn uniemożliwia korzystanie z pojazdów seryjnych.

W filmie poznajemy m.in. Kirsty, która straciła prawe ramię w wypadku na stacji kolejowej. Pomoc Chrisa okazała się dla niej nieoceniona, a powrót na motocykl to również powrót do normalności i akceptacji siebie i swojego ciała.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę