tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Genialny trike Boss Hoss dla osób niepełnosprawnych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Genialny trike Boss Hoss dla osób niepełnosprawnych

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.24, 10:20 Drukuj

Motocykle uchodzą za pojazdy wyłącznie dla osób zdrowych i sprawnych fizycznie. W większości przypadków jest to prawda, ale ludzki upór i pomysłowość daje nadzieję również tym z nas, którzy mają za sobą poważne choroby lub wypadki, ewentualnie od urodzenia zmagają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Niedawno pisaliśmy o sprytnym urządzeniu Leg Up, wspomagającym zatrzymanie oraz manewry przy niskich prędkościach na ciężkich motocyklach. Jest ono również nieocenioną pomocą dla osób o ograniczonej sprawności kończyn dolnych. A co w przypadku, gdy nogi są całkowicie niesprawne lub wręcz ich brak?

NAS Analytics TAG

Tu również wciąż jest nadzieja, choć trzeba wtedy postawić na trajkę. Na filmie mamy przykład pomysłowej customowej konstrukcji na bazie motocykla Boss Hoss. Wiecie, to takie amerykańskie maleństwo z silnikiem V8. Zobaczcie, co umieszczono z tyłu - pomysłowy bagażnik na wózek inwalidzki połączony z podnośnikiem. Ktoś musiał wpaść na pomysł, że coś takiego jest w ogóle możliwe, a później doprowadzić do jego realizacji. Podejrzewamy samego kierowcę. Szanujemy jak dzicy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę