tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Genialny trike Boss Hoss dla osb niepenosprawnych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Genialny trike Boss Hoss dla osb niepenosprawnych

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.24, 10:20 Drukuj

Motocykle uchodzą za pojazdy wyłącznie dla osób zdrowych i sprawnych fizycznie. W większości przypadków jest to prawda, ale ludzki upór i pomysłowość daje nadzieję również tym z nas, którzy mają za sobą poważne choroby lub wypadki, ewentualnie od urodzenia zmagają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Niedawno pisaliśmy o sprytnym urządzeniu Leg Up, wspomagającym zatrzymanie oraz manewry przy niskich prędkościach na ciężkich motocyklach. Jest ono również nieocenioną pomocą dla osób o ograniczonej sprawności kończyn dolnych. A co w przypadku, gdy nogi są całkowicie niesprawne lub wręcz ich brak?

NAS Analytics TAG

Tu również wciąż jest nadzieja, choć trzeba wtedy postawić na trajkę. Na filmie mamy przykład pomysłowej customowej konstrukcji na bazie motocykla Boss Hoss. Wiecie, to takie amerykańskie maleństwo z silnikiem V8. Zobaczcie, co umieszczono z tyłu - pomysłowy bagażnik na wózek inwalidzki połączony z podnośnikiem. Ktoś musiał wpaść na pomysł, że coś takiego jest w ogóle możliwe, a później doprowadzić do jego realizacji. Podejrzewamy samego kierowcę. Szanujemy jak dzicy!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr