tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pasja silniejsza niż ciało
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pasja silniejsza niż ciało

Autor: M.B. 2017.09.08, 09:02 1 Drukuj

Miłość do tego co robisz potrafi pokonać wiele przeszkód, takich jak np. kalectwo. Jeżeli kochasz motocykle, to absolutnie nic nie stanie ci na przeszkodzie w tym, aby jeździć.

Osobiście znam człowieka (pozdrawiam Cię Adam), który mimo utraty ręki nadal dosiada swojej Yamahy i nawet przez chwilę nie pomyślał o tym, by sprzedać swoje moto. Powyższy film tylko potwierdza to, że takie zachowania nie są czymś wyjątkowym. Jeżeli kochasz motocykle i nie wyobrażasz sobie życia bez nich, to nie porzucisz jazdy na nich z tak prozaicznej przyczyny jak utrata którejś z kończyn… Zobaczcie jak ten człowiek ogarnia balans na motocyklu i to przecież jedną ręką! Niejeden z nas może mu pozazdrościć umiejętności kontroli maszyny. Szacun!

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę