Pasja silniejsza niż ciało

Autor: M.B. 2017.09.08, 09:02 Drukuj

Miłość do tego co robisz potrafi pokonać wiele przeszkód, takich jak np. kalectwo. Jeżeli kochasz motocykle, to absolutnie nic nie stanie ci na przeszkodzie w tym, aby jeździć.

Osobiście znam człowieka (pozdrawiam Cię Adam), który mimo utraty ręki nadal dosiada swojej Yamahy i nawet przez chwilę nie pomyślał o tym, by sprzedać swoje moto. Powyższy film tylko potwierdza to, że takie zachowania nie są czymś wyjątkowym. Jeżeli kochasz motocykle i nie wyobrażasz sobie życia bez nich, to nie porzucisz jazdy na nich z tak prozaicznej przyczyny jak utrata którejś z kończyn… Zobaczcie jak ten człowiek ogarnia balans na motocyklu i to przecież jedną ręką! Niejeden z nas może mu pozazdrościć umiejętności kontroli maszyny. Szacun!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę