tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ricky James - historia wielkiego człowieka NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ricky James - historia wielkiego człowieka

Autor: Michał "Beavis" Mikulski 2008.02.04, 11:16 1 Drukuj

Dla wielu zawodników nawet najmniejsza kontuzja może być powodem do zakończenia kariery. Poznajcie historię młodego człowieka, który stał się kaleką przez swoją pasję, a mimo wszystko nigdy się nie poddał. W wieku 16 lat Ricky James był już dość mocno utytułowanym zawodnikiem, osiągającym sukcesy na poziomie stanowym. Szedł intensywnie po kolejnych szczeblach kariery. Niestety, podczas jednego z treningów zderzył się ze swoim kolegą i podczas upadku złamał sobie kręgosłup. Spowodowało to całkowity paraliż od pasa w dół. Prawdopodobnie większość ludzi w takiej sytuacji załamałaby się, co jest w pełni zrozumiałe. Jednak nie Ricky, ponieważ jedyne, o czym myślał jeszcze leżąc w szpitalu, to powrót za stery motocykla.

Dzisiaj jest on legendą amerykańskiej sceny motocrossowej, ale także przykładem na to, że nie można się poddawać. Jak sam mówi, jazda motocyklem jest dla niego pewnym sposobem rehabilitacji. Rodzina i przyjaciele pomogli mu dostosować motocykl i od tego czasu regularnie trenuje, startuje w zawodach i osiąga rewelacyjne wyniki! Kilka tygodni temu udało mu się ukończyć legendarny wyścig Baja 500, a na przyszły sezon planuje przesiadkę na większy sprzęt (aktualnie jeździ czterosuwową Hondą 250).

Zapraszam do obejrzenia dwóch reportaży o człowieku, który nigdy się nie poddaje:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę