tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Celowe zajechanie drogi motocyklistom, czyli road rage po polsku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Celowe zajechanie drogi motocyklistom, czyli road rage po polsku

Autor: M.B. 2017.05.16, 16:29 34 Drukuj

Pamiętam czasy, gdy jechało nas kilkanaście motocykli, a ludzie w samochodach w obawie przed stereotypem motocyklisty (chama i bandyty), zamykali się w swoich autach, bojąc się o własne zdrowie i mienie. Teraz niestety nie ma już czegoś takiego. Zobaczcie jak jeden człowiek w passacie sieje popelinę wśród 8 motocyklistów…

W opisie wideo czytamy (tekst oryginalny):

NAS Analytics TAG

"Cała sytuacja wyglądała następująco : Grupa 8 motocykli jechała normalnym tempem, przy próbie wyprzedzenia samochodu auto nagle odbiło na lewo ( niestety kropa wody na obiektywie zakryła część tej sytuacji ), Kierowca auta twierdził że motocykl jechał na czołówkę i zrobił to po to by go nie wyprzedzać ( uwaga, przed motocyklem było około 500m drogi gdzie bez problemu można bezpiecznie wyprzedzić. Ponadto kierowca zarzucał że motocykl nie miał włączonych świateł ( też że jeździmy bez świateł po nocy a był dzień (?) ) mijania ( Wszystkie motocykle są wyposażone w automatyczny włącznik świateł po odpaleniu ( za wyjątkiem skutera i jednego motocykla którego kierowca auta nie mógł widzieć ) ). Następnie umyślnie zajechał drogę kolejnemu z motocykli po czym zaraz za skrzyżowaniem zatrzymał się na środku swojego pasa i wyskoczył z samochodu. Po odjechaniu z tego miejsca nastąpiła ostrzejsza wymiana słów zaraz po niej kierowca obiecał że nam że następnym razem też zajedzie drogę."

Zobaczcie jak to wyglądało, posłuchajcie wypowiedzi i gróźb szeryfa. Jak wy zachowalibyście się w podobnej sytuacji?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 23
Poka wszystkie komentarze
Autor:aaa 20/05/2017 18:41

jebane dzieciaki bez mzgw

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr