tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Biesiekirski w dwch wycigach ME Moto2 w Barcelonie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Biesiekirski w dwch wycigach ME Moto2 w Barcelonie

Autor: Informacja prasowa 2019.06.05, 09:35 Drukuj

17-letni Piotr Biesiekirski wystartuje w najbliższą niedzielę w dwóch wyścigach motocyklowych mistrzostw Europy Moto2 na torze MotoGP w Barcelonie.

Jedyny Polak i najmłodszy zawodnik w stawce darzy szybki i wymagający Circuit de Barcelona-Catalunya sporym sentymentem. To właśnie tam wywalczył rok temu swoje pierwsze podium w drodze po tytuł drugiego wicemistrza Hiszpanii klasy Open 600.

NAS Analytics TAG

Po trudnym początku swojego pierwszego pełnego sezonu w mistrzostwach Europy Moto2 reprezentant ekipy Euvic Stylobike Good Racing liczy na udany weekend. Tym bardziej, że razem ze swoim zespołem zaliczył niedawno w Barcelonie dwudniowe testy swojego motocykla marki Kalex.

Stawkę 36 zawodników z czternastu różnych państw w sobotę czekają dwie 40-minutowe sesje kwalifikacyjne, a w niedzielę poranna rozgrzewka i dwa wyścigi, liczące po 17 okrążeń każdy. Pierwszy z nich rozpocznie się w samo południe. Drugi o godzinie 15:00. Bezpośrednie relacje z obu na kanale YouTube cyklu.

"Rok temu tor w Barcelonie zrobił na mnie duże wrażenie, a mój pierwszy start na nim zakończyłem swoim pierwszym podium w mistrzostwach Hiszpanii Open 600, dlatego nie mogę doczekać się powrotu do tego wyjątkowego miejsca - mówi Piotr Biesiekirski. - Początek tego sezonu nie poszedł po naszej myśli, dlatego liczę na dobry, solidne przepracowany weekend i udane wyścigi. Zadanie nie będzie łatwe, bo stawka mistrzostw Europy jest w tym roku wyjątkowo liczna i szybka, ale razem z zespołem damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o to, aby zrealizować nasze przedsezonowe założenia. Testowaliśmy niedawno w Barcelonie przez dwa dni i choć z powodu kapryśnej pogody nie przejechałem zbyt wielu okrążeń, to jednak dobrze było zapoznać się z torem z perspektywy maszyny Moto2." 

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu FB.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr