tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto 2: Na torze Misano Fernandez zdobywa trzecie zwycistwo po dramatycznej walce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto 2: Na torze Misano Fernandez zdobywa trzecie zwycistwo po dramatycznej walce

Autor: Informacja prasowa 2019.09.17, 20:23 Drukuj

Augusto Fernandez po raz kolejny dał z siebie wszystko, by zdobyć trzecie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na ostatnim okrążeniu startującego z pole position Fabio Di Giannantonio o zaledwie 0,186 sekundy.

Tempo weekendu było gorące od samego początku. W kwalifikacjach 11 najlepszych zawodników dzieliły różnice mieszczące się w przedziale zaledwie 0,5 sekundy, a 17 najlepszych zawodników dzieliło zaledwie 0,742 sekundy. Podczas wyścigu od samego początku czwórka najlepszych zaczęła się oddalać od reszty, a Di Giannantonio prowadził daleko od Fernandeza, Toma Luthi i Alexa Marqueza.

NAS Analytics TAG

Podczas gdy Marquez wyprzedził Luthiego, który ostatecznie dojechał czwarty po fatalnym błędzie, to Di Giannantonio i Fernandez znaleźli się w ogniu decydującej walki.

Di Giannantonio jechał z mocnym zamiarem pierwszego swojego zwycięstwa w Moto2, prowadząc cały wyścig, Fernandez cały czas był tuż za nim. Po dramatycznej walce na ostatnim okrążeniu, ​​Hiszpan jako pierwszy przekroczył linię mety, zdobywając trzecie zwycięstwo na motocyklu Triumph i już drugie z rzędu. Zyskał tym samym drugą pozycję w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata z wynikiem 26 punktów za liderem Alexem Marquezem.

Silnik motocykla wyścigowego Triumph Moto2 765 cm3 jest rozwinięciem wiodącego w swojej klasie motocykla Street Triple RS 765 cm3 i wytwarza ponad 140 KM.

Następne w kolejce Moto2 jest Grand Prix Aragonii w Hiszpanii, które odbędzie się w niedzielę, 22 września. Jest to przedostatnia runda europejska, po której następuje czterokrotne zagraniczne wyścigi w Tajlandii, Japonii, Australii i Malezji.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr