tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto 2: Na torze Misano Fernandez zdobywa trzecie zwycistwo po dramatycznej walce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Moto 2: Na torze Misano Fernandez zdobywa trzecie zwycistwo po dramatycznej walce

Autor: Informacja prasowa 2019.09.17, 20:23 Drukuj

Augusto Fernandez po raz kolejny dał z siebie wszystko, by zdobyć trzecie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na ostatnim okrążeniu startującego z pole position Fabio Di Giannantonio o zaledwie 0,186 sekundy.

Tempo weekendu było gorące od samego początku. W kwalifikacjach 11 najlepszych zawodników dzieliły różnice mieszczące się w przedziale zaledwie 0,5 sekundy, a 17 najlepszych zawodników dzieliło zaledwie 0,742 sekundy. Podczas wyścigu od samego początku czwórka najlepszych zaczęła się oddalać od reszty, a Di Giannantonio prowadził daleko od Fernandeza, Toma Luthi i Alexa Marqueza.

NAS Analytics TAG

Podczas gdy Marquez wyprzedził Luthiego, który ostatecznie dojechał czwarty po fatalnym błędzie, to Di Giannantonio i Fernandez znaleźli się w ogniu decydującej walki.

Di Giannantonio jechał z mocnym zamiarem pierwszego swojego zwycięstwa w Moto2, prowadząc cały wyścig, Fernandez cały czas był tuż za nim. Po dramatycznej walce na ostatnim okrążeniu, ​​Hiszpan jako pierwszy przekroczył linię mety, zdobywając trzecie zwycięstwo na motocyklu Triumph i już drugie z rzędu. Zyskał tym samym drugą pozycję w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata z wynikiem 26 punktów za liderem Alexem Marquezem.

Silnik motocykla wyścigowego Triumph Moto2 765 cm3 jest rozwinięciem wiodącego w swojej klasie motocykla Street Triple RS 765 cm3 i wytwarza ponad 140 KM.

Następne w kolejce Moto2 jest Grand Prix Aragonii w Hiszpanii, które odbędzie się w niedzielę, 22 września. Jest to przedostatnia runda europejska, po której następuje czterokrotne zagraniczne wyścigi w Tajlandii, Japonii, Australii i Malezji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr