tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Biesiekirski liczy na mocny fina sezonu w Walencji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Biesiekirski liczy na mocny fina sezonu w Walencji

Autor: Informacja prasowa 2019.11.07, 11:31 1 Drukuj

18-letni Piotr Biesiekirski chce w niedzielę zakończyć swój drugi rok startów w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2 swoim najlepszym wynikiem w tym sezonie.

Jedyny Polak i najmłodszy zawodnik w stawce w październiku wywalczył na torze w Albacete wysokie, ósme miejsce. Z kolei rok temu to właśnie w Walencji motocyklista ekipy Euvic Stylobike Good Racing sięgnął po swój najlepszy rezultat w debiutanckim sezonie w ME Moto2, siódmą pozycję. W najbliższą niedzielę warszawianin chce więc jeszcze bardziej podkręcić tempo. 

NAS Analytics TAG

Zadanie nie będzie łatwe, bowiem do walki na Circuito Ricardo Tormo, jednym z najtrudniejszych i najbardziej technicznych torów w kalendarzu, stanie aż 37 zawodników z 14 państw z całego świata. Niedzielny wyścig będzie liczył 19 okrążeń i rozpocznie się o godzinie 13:00. Oficjalną relację na żywo i z odtworzenia śledzić można na YouTubie, pod adresem; www.youtube.com/user/CEVMotorcycleChamp .

"Nie mogę doczekać się wyścigu w Walencji - mówi Piotr Biesiekirski. - To dla mnie praktycznie domowa runda, ponieważ w trakcie sezonu większość czasu spędzam właśnie w tej okolicy. Stawka będzie w ten weekend wyjątkowo liczna, co zwiastuje zaciętą walkę, ale chciałbym zakończyć zmagania najlepszym wynikiem w sezonie, tak samo jak rok temu. Aby to osiągnąć, chciałbym zakwalifikować się do startu w pierwszej dziesiątce, a w niedzielę walczyć o pozycje w drugiej grupie i zrobić kolejny krok w kierunku czołówki. Choć to ostatnia runda mistrzostw Europy Moto2, niedzielne zmagania wcale nie oznaczają dla mnie końca sezonu. W połowie grudnia zadebiutuje w Malezji w długodystansowych mistrzostwach świata FIM EWC w barwach Wójcik Racing Teamu, czyli oficjalnej reprezentacji Polski. Otrzymałem już od ekipy nową R1-kę, która podczas pierwszych testów bardzo przypadła mi do gustu. Kolejne testy już wkrótce, ale teraz w pełni skupiam się na wielkim finale sezonu Moto2." 

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na nowej, oficjalnej stronie internetowej, pod adresem www.pbk74.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr