tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beku i Łukasz FRS na Stunt Cup Lublin NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beku i Łukasz FRS na Stunt Cup Lublin

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.05.12, 14:08 Drukuj

W miniony weekend w Lublinie odbyły się zawody Stunt Cup Lublin. Była to pierwsze runda z cyklu Polish Stunt Cup, podczas której Wojciech "Beku" Kozioł zajął siódme miejsce, a Łukasz FRS był drugi. Turniej w Lublinie wygrał Marcin Głowacki, trzeci był Rafał Kanik. Wojciech Kozioł i Łukasz Bełz to czołowi stunterzy w Polsce, którzy co roku startują w wielu turniejach w naszym kraju i w Europie. Ostatnio występowali między innymi podczas Stunt Riding Eurocup 2014.

Polish Stunt Cup to pierwsza w Europie liga stuntridingu, której celem jest propagowanie i wspieranie stuntu w Polsce. W ramach ligi odbywają się cztery rundy w Lublinie, Bielawie, Krotoszynie i Krakowie. Warto dodać, że organizacja turnieju w Lublinie stała na wysokim poziomie, o czym świadczy duża liczba fanów stuntu, którzy przyszli obejrzeć tę imprezę. Kolejne zawody zostaną rozegrane 31 maja i 1 czerwca w Bielawie.

NAS Analytics TAG

Klasyfikacja po I rundzie:

I miejsce : Marcin Korzeń Głowacki - 25 pkt 
II miejsce : Łukasz FRS Bełz - 20 pkt
III miejsce : Rafał Kanik - Stuntrider - 16 pkt
IV miejsce : Sławomir Kożykowski - 13 pkt
V miejsce : Tobiasz Popów - 11 pkt
VI miejsce : Dudkiewicz Dawid - 10 pkt
VII miejsce : Wojciech Kozioł - 9 pkt
VIII miejsce : Mosiek Marcin - 8 pkt
IX miejsce : Surówka Paweł -7 pkt
X miejsce : Piaścik Krystian - 6 pkt 

lukasz frs belz

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę