tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beku i Łukasz FRS na Stunt Cup Lublin

Beku i Łukasz FRS na Stunt Cup Lublin

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.05.12, 14:08 Drukuj

W miniony weekend w Lublinie odbyły się zawody Stunt Cup Lublin. Była to pierwsze runda z cyklu Polish Stunt Cup, podczas której Wojciech "Beku" Kozioł zajął siódme miejsce, a Łukasz FRS był drugi. Turniej w Lublinie wygrał Marcin Głowacki, trzeci był Rafał Kanik. Wojciech Kozioł i Łukasz Bełz to czołowi stunterzy w Polsce, którzy co roku startują w wielu turniejach w naszym kraju i w Europie. Ostatnio występowali między innymi podczas Stunt Riding Eurocup 2014.

Polish Stunt Cup to pierwsza w Europie liga stuntridingu, której celem jest propagowanie i wspieranie stuntu w Polsce. W ramach ligi odbywają się cztery rundy w Lublinie, Bielawie, Krotoszynie i Krakowie. Warto dodać, że organizacja turnieju w Lublinie stała na wysokim poziomie, o czym świadczy duża liczba fanów stuntu, którzy przyszli obejrzeć tę imprezę. Kolejne zawody zostaną rozegrane 31 maja i 1 czerwca w Bielawie.

Klasyfikacja po I rundzie:

I miejsce : Marcin Korzeń Głowacki - 25 pkt 
II miejsce : Łukasz FRS Bełz - 20 pkt
III miejsce : Rafał Kanik - Stuntrider - 16 pkt
IV miejsce : Sławomir Kożykowski - 13 pkt
V miejsce : Tobiasz Popów - 11 pkt
VI miejsce : Dudkiewicz Dawid - 10 pkt
VII miejsce : Wojciech Kozioł - 9 pkt
VIII miejsce : Mosiek Marcin - 8 pkt
IX miejsce : Surówka Paweł -7 pkt
X miejsce : Piaścik Krystian - 6 pkt 

lukasz frs belz

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę