tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Africa Eco Race 2022 przeoony na padziernik
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Africa Eco Race 2022 przeoony na padziernik

Autor: Dominika Jochymska 2022.01.20, 10:22 Drukuj

Zamknięte granice z Marokiem i francuskie przepisy dotyczące szczepień zmusiły organizatorów do zmiany terminu Africa Eco Race 2022 z marca na październik.

Jean Louis Schlesser i jego zespół stojący za Africa Eco Race po raz kolejny byli zmuszeni do zmiany planów dotyczących wyścigu, który poważnie ucierpiał w ciągu ostatnich dwóch lat.

NAS Analytics TAG

Pierwotnie Africa Eco race był zaplanowany na 12 marca, ale organizatorzy nie mogą zagwarantować, że granica z Marokiem zostanie ponownie otwarta w założonym terminie imprezy. To, a także nowe zarządzenie władz francuskich dotyczące obowiązkowych szczepień dla wszystkich obywateli i podróżnych, bardzo utrudniłoby wszystkim zawodnikom, zespołom i partnerom kontynuowanie działań w pierwotnym terminie.

Zbliżająca się data wyścigu nie pozostawiła organizatorom innego wyboru, jak tylko przesunąć wydarzenie na nowy termin - 15 października 2022.

Nowy harmonogram Africa Eco Race

14-15 października - odbiory administracyjne i zaokrętowanie w Monako,
18-30 października - 12 etapów przez Maroko, Mauretanię z metą w Senegalu,
Powrót pojazdów do Francji w pierwszym tygodniu listopada.

W opublikowanym oświadczeniu, Schlesser podkreślił, że władze Maroka nadal bardzo chcą, aby wyścig się odbył. Zmiana terminu podyktowana jest utrzymaniem sprawnej i bezproblemowej logistyki przy zachowaniu maksymalnej przyjemności ze ścigania się i minimalnych komplikacji dla zawodników.

Więcej informacji o rajdzie znajdziecie na STRONIE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr