tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ADAC MX Masters nowy kalendarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ADAC MX Masters nowy kalendarz

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.28, 22:04 Drukuj

Organizatorzy ADAC MX Masters zostali zmuszeni do uszczuplenia sezonu. Co zostało z planowanych, już po zmianach, siedmiu rund? Niewiele, ale zawsze to coś. Pod warunkiem, że uda się zaplanowane rundy przeprowadzić w ogóle.

Okazuje się, że kalendarz opublikowany pod koniec marca był aż nadto optymistyczny. W związku z zakazem organizacji imprez masowych, który obowiązuje w Austrii do końca czerwca, a w Niemczech do końca sierpnia, ADAC MX Masters nie odbędzie się w przyjętych dwa miesiące temu terminach.

NAS Analytics TAG

Na ten moment ogłoszono, że odbędą się dwie lub trzy rundy we wrześniu i październiku. W planie są wyścigi we Fürstlich Drehna w dniach 5-6 września oraz w Gaildorf w dniach 12-13 września. ADAC jest w stałym kontakcie z lokalnymi organizatorami, aby zagwarantować, że te wydarzenia się odbędą.

ADAC współpracuje również z organizatorami w Tensfeld, Bielstein oraz w Möggers (w Austrii), gdzie zakaz organizacji imprez doprowadził do odwołania wyścigów, aby upewnić się, czy będzie możliwe znalezienie alternatywnych dat tej jesieni.

Dwie rundy zaplanowane na czerwiec i lipiec, w Holzgerlingen i Mölln, które nie odbędą się z powodu zakazu organizacji imprez masowych, zostały odwołane. Po rozmowach z organizatorami okazało się, że nie było możliwości wyznaczenia daty w późniejszym okresie roku.


NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr