tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy format krtkiego sezonu ADAC MX Masters
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy format krtkiego sezonu ADAC MX Masters

Autor: Informacja prasowa 2020.08.06, 09:51 Drukuj

W związku ze skróconym sezonem, który, na ten moment obejmuje jedynie dwie rundy, organizatorzy wprowadzili nowy harmonogram na dni wyścigowe. Zmiany obejmują zarówno ilość wyścigów, jak i ich długość.

Szereg nowości ma zostać wprowadzonych na skrócony sezon ADAC MX Masters z rundami w Grevenbroich (19-20 września) i Tensfeld (3-4 października). Klasy: ADAC MX Masters, ADAC MX Youngster Cup i ADAC MX Junior Cup 125 pojadą trzy wyścigi na weekend, podczas gdy klasa ADAC MX Junior Cup 85 będzie nadal rozgrywała dwa wyścigi na spotkanie.

NAS Analytics TAG

Zmodyfikowano również długość wyścigów. W ADAC MX Masters będa trwały 25 minut plus dwa okrążenia, a w ADAC MX Youngster Cup 20 minut plus dwa okrążenia. Więcej wyścigów w weekendy sprawi, że wydarzenie, zwłaszcza w soboty, będzie bardziej atrakcyjne nie tylko dla biorących udział, ale także dla fanów oglądających transmisję na żywo.

Co więcej, sobotnie treningi i kwalifikacje zostaną połączone w jedną sesję, z kwalifikacjami rozegranymi bezpośrednio po treningach. W wyścigu ostatniej szansy (LCQ) ADAC MX Masters pojedzie razem z ADAC MX Youngster Cup, ale klasy będą klasyfikowane oddzielnie.

Wszyscy zawodnicy mogą już teraz zarejestrować się na dwa wydarzenia tworzące krótki sezon ADAC MX Masters. Zawodnicy już zarejestrowani mogą nadal uzyskać dostęp do swoich danych, podczas gdy osoby zapisujące się po raz pierwszy w tym roku mogą zarejestrować się online na STRONIE.

Pomimo faktu, że sezon musiał zostać skrócony, ADAC przekaże zespołom i zawodnikom ponad 68 000 euro w postaci nagród podzielonych na nagrody dzienne oraz proporcjonalne roczne nagrody pieniężne. Jak można się spodziewać w tym skróconym sezonie, zdobywca tytułu w klasie 1 będzie znany jako ADAC MX Masters "Short Season Champion".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr