tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmiany w kalendarzu ADAC MX Masters
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zmiany w kalendarzu ADAC MX Masters

Autor: Dominika Jochymska 2020.03.25, 12:33 Drukuj

ADAC wprowadził zmiany w tegorocznym kalendarzu ADAC MX Masters. Wyścigi zaplanowane w Mölln na pierwszy weekend maja zostały przełożone na lato. Jest także nowy termin dla rundy we Fürstlich Drehna.

Organizatorzy wydarzenia w Mölln wraz z ADAC postanowili zmienić datę rundy rozgrywanej w landzie Szlezwik-Holsztyn na weekend 25-26 lipca.

NAS Analytics TAG

Runda we Fürstlich Drehna również została przełożona. Wyścigi we wszystkich czterech klasach ADAC MX Masters odbędą się tam w dniach 5-6 września. Jak informują organizatorzy, bilety już zakupione na Mölln i Fürstlich Drehna zachowają ważność w nowych terminach.

Seria skrócona do 7 rund

Wyścigi zaplanowane w Aichwald na czerwiec nie odbędą się. Zakaz organizacji wydarzeń w Badenii-Wirtembergii obowiązywać będzie do połowy czerwca. Biorąc pod uwagę obowiązujące ograniczenia oraz ogromną ilość pracy niezbędnej do wykonania na torze, przygotowanie wszystkiego na czas nie będzie możliwe. Natomiast znalezienie alternatywnej daty okazało się niemożliwe ze względu na napięty kalendarz wyścigów w drugiej połowie roku. W rezultacie organizator, MSC Eiserne Hand eV Aichwald, i ADAC postanowili, że w tym roku runda zostaje odwołana. Tym samym kalendarz ADAC MX Masters został skrócony do siedmiu wydarzeń.

Nowy kalendarz ADAC MX Masters 2020
Runda 1. 30-31 maj - Möggers, Austria
Runda 2. 11-12 czerwiec - Holzgerlingen, Niemcy
Runda 3. 18-19 czerwiec - Tensfeld, Niemcy (bez klasy 85cc)
Runda 4. 25-26 lipiec - Mölln, Niemcy (bez klasy 85cc)
Runda 5. 29-30 sierpień - Bielstein, Niemcy (bez klasy 125cc)
Runda 6. 5-6 wrzesień - Furstlich Drehna, Niemcy
Runda 7. 12-13 wrzesień - Gaildorf, Niemcy

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr