tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 85-latka jechaa pod prd ekspresow S5. Cudem nie doszo do nieszczcia [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

85-latka jechaa pod prd ekspresow S5. Cudem nie doszo do nieszczcia [FILM]

Autor: Andrzej Sitek 2021.09.21, 11:10 2 Drukuj

"Błądzić jest rzeczą ludzką" ale jeśli czyjeś roztargnienie lub nieuwaga mogą kosztować życie i zdrowie ludzi, to sprawa przestaje być błaha. Tak było w przypadku mieszkanki gminy Czempiń, która wjechała swoim Fordem Focusem na ekspresową drogę S5.

O skrajnie niebezpiecznej sytuacji zaalarmowali policję kierowcy, którzy musieli uciekać na pobocze przed jadącą pod prąd 85-latką. Czy popełniła błąd ze względu na wiek?

NAS Analytics TAG

Do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę (19.09.2021 r.) pomiędzy węzłami Czempiń i Kościan w Wielkopolsce. Kobieta przez kilkanaście minut jechała pod prąd całkowicie ignorując sygnały innych kierowców.

Do sieci trafiło wiele nagrań z tego zdarzenia. Na niektórych z nich widać, że wiele razy mogło dojść do tragedii zarówno dla 85-latki, jak i innych uczestników ruchu drogowego. To cud, że nikt nie zginął.

Po zatrzymaniu przez policję starsza pani tłumaczyła, że po prostu szukała najbliższego zjazdu. Była świadoma, że jedzie pod prąd. Sprawczyni nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego nie zatrzymała się i nie wezwała pomocy.

Teraz kobieta stanie przed sądem i poza karą finansową może również stracić prawo jazdy. W komentarzach internatów jak mantra przewija się jeden temat, a w zasadzie pytanie o to, kiedy wreszcie pojawią się obowiązkowe badania medyczne seniorów decydujących się na prowadzenie samochodu mimo podeszłego wieku, a nierzadko wielu poważnych schorzeń.

Czy taki obowiązek jest potrzebny? Jak uważacie?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:Hehe 21/09/2021 15:20

Raczej modych na uywki...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr