tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 5 edycja warszawskiej, odblaskowej parady motocyklistów!

5 edycja warszawskiej, odblaskowej parady motocyklistów!

Autor: Informacja prasowa 2017.06.21, 12:32 Drukuj

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca, będziecie mieli okazję zaświecić przykładem! To już piąta taka okazja, czyli piąta edycja nocnej, odblaskowej parady motocyklistów po Warszawie.

Jesteś motocyklistą? Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Pamiętasz, by być widocznym również nocą? Nie może zatem cię zabraknąć na przejeździe odbywającym się pod hasłem: "Świeć przykładem nocą, czyli V odblaskowa parada motocyklowa". Akcja jest imprezą towarzyszącą Warszawskiemu Tygodniowi Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Więcej informacji w wydarzeniu akcji.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę