tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 5 edycja warszawskiej, odblaskowej parady motocyklistów! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

5 edycja warszawskiej, odblaskowej parady motocyklistów!

Autor: Informacja prasowa 2017.06.21, 12:32 Drukuj

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca, będziecie mieli okazję zaświecić przykładem! To już piąta taka okazja, czyli piąta edycja nocnej, odblaskowej parady motocyklistów po Warszawie.

Jesteś motocyklistą? Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Pamiętasz, by być widocznym również nocą? Nie może zatem cię zabraknąć na przejeździe odbywającym się pod hasłem: "Świeć przykładem nocą, czyli V odblaskowa parada motocyklowa". Akcja jest imprezą towarzyszącą Warszawskiemu Tygodniowi Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Więcej informacji w wydarzeniu akcji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę