tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 400 zotych na akcesoria. Barton przygotowa super ofert dla nabywcw 125 cm3
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

400 zotych na akcesoria. Barton przygotowa super ofert dla nabywcw 125 cm3

Autor: Informacja prasowa 2018.03.29, 15:03 Drukuj

Planujesz zakup skutera lub motocykla o pojemności 125 cm3? Skorzystaj z oferty Bartona by otrzymać bogaty pakiet akcesoriów o wartości 400 zł!

W tym roku Barton postanowił szczególnie zadbać o nowych nabywców 125-ek. Kupując motocykl lub skuter o pojemności 125 cm3  mamy możliwość dobrania pakietu akcesoriów o wartości 400 PLN płacąc za każdą rzecz tylko 1 PLN.

NAS Analytics TAG

Do wyboru mamy włoskie kaski Origine, a wśród nich kaski integralne linii Tonale, kask otwarty wyposażony w blendę czyli Palio 2.0 i kask otwarty Mio. Można także wybrać sprawdzone zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix. Wśród nich blokadę tarczy hamulcowej bez alarmu lub z alarmem, a jeżeli zależy ci na czymś nieco solidniejszym, wybierz stalową linkę wyposażoną w alarm. Pomyśl też o pokrowcu, softshellu lub koszulce polo.

Teraz kupując B-maxa czy Travela nie musisz się zastanawiać co jeszcze dokupić, po prostu wejdź i wybierz to czego potrzebujesz. Aby otrzymać pakiet wystarczy zarejestrować zakup na tej stronie.

W przypadku przekroczenia kwoty 400 zł wystarczy dopłacić resztę kurierowi i odebrać swój pakiet startowy. Promocja dotyczy wyłącznie pojazdów o pojemności 125 cm3 zakupionych w 2018 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr