tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Barton mwi #zostawdomu: kup motocykl z dostaw za grosze!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Barton mwi #zostawdomu: kup motocykl z dostaw za grosze!

Autor: Informacja prasowa 2020.04.10, 08:09 Drukuj

Wiesz, że w dobie koronawirusa należy zostać w domu, a przemieszczanie się trzeba ograniczyć do niezbędnego minimum? Musisz dojechać do pracy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy, ale użycie komunikacji zbiorowej niesie niepotrzebne ryzyko rozprzestrzeniania wirusa? Przyszedł więc najwyższy czas na własny jednoślad!

Barton Motors przyłącza się do akcji #zostańwdomu i przy zakupie dowolnego skutera, motocykla, czy motoroweru gwarantuje dostawę za grosze. Konkretnie, za 99 groszy na terenie Polski.

NAS Analytics TAG

Skontaktuj się z najbliższym salonem marki Barton (telefonicznie lub internetowo) wybierz model, dogadaj szczegóły płatności - najlepiej internetowej, bo przecież należy zostać w domu - a cała reszta zostanie załatwiona za Ciebie.

Salon przygotuje dla Ciebie jednoślad gotowy do jazdy, przeprowadzi obowiązkowy przegląd, a doświadczona firma logistyczna dostarczy Twój pojazd do domu.

Komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji dostarczy twój ulubiony kurier. Znajdziesz tam fakturę zakupu, homologację, oświadczenie, a także w przypadku motocykla: kartę pojazdu. Zostało jedynie zarejestrować swój nowy pojazd - całe szczęście tę czynność także możesz zrobić przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Pamiętajcie, że oferta jest ograniczona ilościowo. O zakończeniu akcji poinformujemy w aktualnościach na www.barton-motors.pl
Kontakt do swoich najbliższych salonów Barton Motors znajdziesz w zakładce gdzie kupić.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr