tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 iTank - dziwny, trzykołowy, elektryczny skuter
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

iTank - dziwny, trzykołowy, elektryczny skuter

Autor: Beavis 2016.08.18, 10:22 Drukuj

Za 4000 dolarów dostajemy trzy koła, 100 km zasięgu i prędkość maksymalną na poziomie 45 km/h.

Po katastrofie jaką okazała się kampania społecznościowego finansowania kasków Skully, nie wróżę przesadnie dobrze pomysłom branży motocyklowej próbujących w taki sposób zebrać fundusze. Przynajmniej nie w najbliższych miesiącach, ferment zostawiony przez Skully jeszcze przez jakiś czas będzie się unosił.

Niezrażeni sytuacją są spece z firmy Doohan, którzy chcą zaoferować nam elektryczny, trzykołowy skuter. Pomijając przedziwny film poniżej, sam skuter prezentuje się całkiem przyzwoicie. Posiada przyjemy dla oka design, najwyraźniej całkiem przyzwoite właściwości jezdne i cenę na poziomie 4000 dolarów. iThank wyposażono w 26 Ah, litowo-jonową baterię pozwalającą na przejechanie 100 km. Producent obiecuje 600 cykli przy zachowaniu wyjściowych właściwości i daje 5 lat gwarancji na pakiet. Silnik do skutera dostarcza Bosch. Niestety, prędkość maksymalna to zaledwie 45 km/h.

iThank zbiera środki na Kickstarterze i wysyła skutery na cały świat, więc jeśli jesteście bardzo zainteresowani nic nie stoi na przeszkodzie by taki pojazd mieć w garażu (inna sprawa, że w podobnych lub mniejszych pieniądzach można kupić Yamahę Tricity, która pali prawie tyle co nic, jest świetnie wykonana i posiada gwarancję sprawdzonego, japońskiego producenta).

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę