tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 iTank - dziwny, trzykoowy, elektryczny skuter
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

iTank - dziwny, trzykoowy, elektryczny skuter

Autor: Beavis 2016.08.18, 10:22 Drukuj

Za 4000 dolarów dostajemy trzy koła, 100 km zasięgu i prędkość maksymalną na poziomie 45 km/h.

Po katastrofie jaką okazała się kampania społecznościowego finansowania kasków Skully, nie wróżę przesadnie dobrze pomysłom branży motocyklowej próbujących w taki sposób zebrać fundusze. Przynajmniej nie w najbliższych miesiącach, ferment zostawiony przez Skully jeszcze przez jakiś czas będzie się unosił.

NAS Analytics TAG

Niezrażeni sytuacją są spece z firmy Doohan, którzy chcą zaoferować nam elektryczny, trzykołowy skuter. Pomijając przedziwny film poniżej, sam skuter prezentuje się całkiem przyzwoicie. Posiada przyjemy dla oka design, najwyraźniej całkiem przyzwoite właściwości jezdne i cenę na poziomie 4000 dolarów. iThank wyposażono w 26 Ah, litowo-jonową baterię pozwalającą na przejechanie 100 km. Producent obiecuje 600 cykli przy zachowaniu wyjściowych właściwości i daje 5 lat gwarancji na pakiet. Silnik do skutera dostarcza Bosch. Niestety, prędkość maksymalna to zaledwie 45 km/h.

iThank zbiera środki na Kickstarterze i wysyła skutery na cały świat, więc jeśli jesteście bardzo zainteresowani nic nie stoi na przeszkodzie by taki pojazd mieć w garażu (inna sprawa, że w podobnych lub mniejszych pieniądzach można kupić Yamahę Tricity, która pali prawie tyle co nic, jest świetnie wykonana i posiada gwarancję sprawdzonego, japońskiego producenta).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr