tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakaz używania silników spalinowych po roku 2030. Ktoś wreszcie zapytał motocyklistów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zakaz używania silników spalinowych po roku 2030. Ktoś wreszcie zapytał motocyklistów

Autor: Alonzo 2021.04.10, 21:27 23 Drukuj

Urzędnicy mają to do siebie, że często lekkomyślnie wypowiadają słowa, nie zastanawiając się, jakie te słowa mogą wywołać konsekwencje. I tak urzędnicy w Wielkiej Brytanii ogłosili, że od 2030 roku zabronią silników spalinowych. Miało być bardzo "trendy", ale nikt nie zapytał, co o tych pomysłach myślą sami kierowcy. Zwłaszcza motocykliści.

Organizacja MAG została utworzona w roku 1973 i od samego początku reprezentuje interesy brytyjskich motocyklistów. Na początku była to sprawa obowiązkowej jazdy w kaskach, będąca przedmiotem zmian legislacyjnych w roku 1973. Organizacja była również jednym z założycieli Federacji Europejskich Motocyklistów. Zrozumiałym jest więc, że teraz MAG bacznie przygląda się deklaracjom brytyjskiego rządu odnośnie silników spalinowych. Żeby sprawdzić, co o tych pomysłach sądzą motocykliści na Wyspach, przeprowadzi ankietę. W ankiecie tej uczestnicy wypowiedzą się na temat silników spalinowych w swoich motocyklach. MAG chce poznać preferencje brytyjskich motocyklistów. Wierzy też, że przeprowadzone na szeroką skalę badanie dostarczy opinii, które będą musiały być wzięte pod uwagę przez ustawodawcę.

NAS Analytics TAG

Na razie władze Wielkiej Brytanii głośno mówią tylko o wycofaniu z użytku spalinowych samochodów osobowych i dostawczych. Ma to się stać już za 9 lat, a mianowicie w roku 2030. Chociaż kwestia wykorzystania benzyny w motocyklach jest na razie przemilczana, to motocykliści obawiają się, że po roku 2030 podzielą los kierowców samochodów. Kwestia brzmienia silnika elektrycznego oraz wpływu tego brzmienia na satysfakcję z jazdy budzi duże wątpliwości, dlatego też MAG spodziewa się, że wyniki ankiety będą argumentem, przemawiającym za rezygnacją z planów wymuszonego przechodzenia na elektromobilność.

Ankieta jest dostępna pod tym adresem: https://www.surveymonkey.co.uk/r/S5PCWSY 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę