tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z kamerą pod motocyklem MotoGP - ciężka praca przedniej opony [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z kamerą pod motocyklem MotoGP - ciężka praca przedniej opony [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.09.04, 10:19 Drukuj

Opony w motocyklach wyścigowych pracują niezwykle ciężko, ale za to żyją krótko. W czasie ostatnich testów MotoGP na torze Misano umieszczono kamerkę pod motocyklem Pecco Bagnai z ekipy Pramac Ducati. Oto efekty. 

~~~~~------~~~~~

Oglądając to video można niemal na własnej skórze poczuć szorstką fakturę nawierzchni włoskiego toru. To daje spore wyobrażenie o tym, jaką torturą dla niezbyt twardych przecież opon jest cały wyścig najszybszych motocykli na świecie. Możemy sobie również uzmysłowić, jak nieprzyjemny jest kontakt zawodnika z asfaltem w przypadku jakiejkolwiek gleby. A tak zupełnie poza tym wszystkim - fajnie się to ogląda :)

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę