tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha w plenerze, czyli bracia Tracer na słowackich winklach [ZAPOWIED¬] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha w plenerze, czyli bracia Tracer na słowackich winklach [ZAPOWIED¬]

Autor: Konrad Bartnik 2019.09.13, 14:36 Drukuj

Dwa motocykle, dwaj dorodni motocykliści i zatykające piękno przyrody u naszych południowych sąsiadów. Wróciliśmy właśnie z redakcyjnego wyjazdu, na którym sprawdzaliśmy, czy szukanie dodatkowych środków na Tracera 900 jest konieczne, czy 700 zupełnie wystarczy. Nasze wnioski nie są zupełnie oczywiste.

Yamaha Tracer Slowacja 2019 03

__________________________________________

Mały i większy, gruby i chudszy, Flip i Flap - takie porównania przychodziły nam do głowy, gdy z Rafałem sprawdzaliśmy Yamahy Tracer 700 i 900 na fantastycznych słowackich drogach. Pełną relację, test motocykli oraz film z wyjazdu opublikujemy już niedługo, a dziś zapraszamy na małą zapowiedź naszego materiału.

W wielkim skrócie - naszym zdaniem Słowacja to najbliższy, najtańszy i najbardziej dostępny motocyklowy raj dla polskich kierowców. Warto tam wpadać w każdy wolny weekend!

Yamaha Tracer Slowacja 2019 08

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę