tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha w plenerze, czyli bracia Tracer na sowackich winklach [ZAPOWIED]
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha w plenerze, czyli bracia Tracer na sowackich winklach [ZAPOWIED]

Autor: Konrad Bartnik 2019.09.13, 14:36 Drukuj

Dwa motocykle, dwaj dorodni motocykliści i zatykające piękno przyrody u naszych południowych sąsiadów. Wróciliśmy właśnie z redakcyjnego wyjazdu, na którym sprawdzaliśmy, czy szukanie dodatkowych środków na Tracera 900 jest konieczne, czy 700 zupełnie wystarczy. Nasze wnioski nie są zupełnie oczywiste.

Yamaha Tracer Slowacja 2019 03

NAS Analytics TAG

Mały i większy, gruby i chudszy, Flip i Flap - takie porównania przychodziły nam do głowy, gdy z Rafałem sprawdzaliśmy Yamahy Tracer 700 i 900 na fantastycznych słowackich drogach. Pełną relację, test motocykli oraz film z wyjazdu opublikujemy już niedługo, a dziś zapraszamy na małą zapowiedź naszego materiału.

W wielkim skrócie - naszym zdaniem Słowacja to najbliższy, najtańszy i najbardziej dostępny motocyklowy raj dla polskich kierowców. Warto tam wpadać w każdy wolny weekend!

Yamaha Tracer Slowacja 2019 08

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr